FC Hradec Králové U12


FC Hradec Králové, a.s. U12

sezóna 2018/2019

Horní řada zleva: Tobiáš Pavlík, Adam Chýlek, Martin Halama, Marek Hodas, Patrik Pěnkava, Petr Jan Baťka, Luboš Dýčka, Tomáš Rychtář, Josef Cobl

Prostřední řada zleva: Tomáš Zimmermann, Filip Kacper Kaczmarek, Tobiáš Meduna, Alexandr Hronek, Oliver Svoboda, Michal Jeřábek, Štěpán Sehnoutka, Adam Svatoš, Matěj Prchlík, Sebastián Gazsi

Dolní řada zleva: Štepán Ponikelský, Tomáš Drbohlav, Filip Široký, Václav Hladký - asistent trenéra, Pavel Koblása - trenér, Miloš Gajda - asistent trenéra, Lukáš Kalna, Marek Mütsch, Dominik Němec

REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2018/2019

trenér:
PAVEL KOBLÁSA
tel.: +420 736 161 214 
email: p.koblasa8@gmail.com  

asistent trenéra:
OTAKAR REJFEK
tel.: +420 604 486 635
email: o.rejfek@seznam.cz

asistent trenéra:
VÁCLAV HLADKÝ
tel.: +420 728 710 404
email: 
vasek.hladky@seznam.cz 

asistent trenéra:
MILOŠ GAJDA
tel.: +420 777 700 605
email: milos.gajda@autosas.cz 

vedoucí mužstva: 
MARTIN HALAMA
tel.: +420 603 852 886
email: 
halamamartin007@gmail.com


DŮLEŽITÉ INFORMACE

Začátek sezóny 2019/2020 je 29.7.2019 (soustředění 4.8. - 9.8.2019) - účast všech hráčů nutností! 


přát., středa 25. 7. 2018, Pardubice
FK PardubiceFC Hradec Králové
7:12Report
turnaj, sobota 28. 7. 2018, Bavlna
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
přát., sobota 4. 8. 2018, Roudnice nad Labem
FK TepliceFC Hradec Králové
3:20Report
přát., neděle 12. 8. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Vysočina Jihlava
9:4Report
přát., středa 15. 8. 2018, Eden
SK Slavia PrahaFC Hradec Králové
24:4Report
přát., sobota 18. 8. 2018, Praha - Ruzyně
FK Dukla PrahaFC Hradec Králové
5:26Report
přát., středa 22. 8. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
27:4Report
turnaj, sobota 25. 8. 2018, Třeboň
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
přát., středa 29. 8. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéZaglebie Lubin
5:4Report
4.kolo, sobota 1. 9. 2018, Chrudim
MFK ChrudimFC Hradec Králové
3:6Report
2.kolo, středa 5. 9. 2018, Hlušice
RMSK CidlinaFC Hradec Králové
2:21Report
5.kolo, sobota 8. 9. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Čáslav
15:2Report
6.kolo, sobota 15. 9. 2018, Vlašim
FC Sellier&Bellot VlašimFC Hradec Králové
0:31Report
přát., neděle 16. 9. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéBohemians Praha 1905
16:3Report
7.kolo, neděle 23. 9. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéTJ Svitavy
13:1Report
Minirepublika, středa 26. 9. 2018, Strahov
AC Sparta PrahaFC Hradec Králové
10:00
8.kolo, neděle 30. 9. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéVysoké Mýto
7:5Report
přát., středa 3. 10. 2018, Háječek (U13)
FC Hradec KrálovéFC Nový Hradec Králové
5:3Report
9.kolo, sobota 6. 10. 2018, Pardubice
FK PardubiceFC Hradec Králové
1:5Report
Minirepublika, středa 10. 10. 2018, ??
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
10.kolo, neděle 14. 10. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéSK Polaban Nymburk
32:0Report
11.kolo, neděle 21. 10. 2018, Kolín
FK KolínFC Hradec Králové
4:10Report
Ondrášovka kval., středa 24. 10. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
12.kolo, neděle 28. 10. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
5:4Report
13.kolo, neděle 4. 11. 2018, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
1:18Report
1.kolo, sobota 10. 11. 2018, Všesportovní stadion UMT
FC Hradec KrálovéMFK Trutnov
8:1Report
přát., neděle 11. 11. 2018, Praha 4
Bohemians Praha 1905FC Hradec Králové
9:11Report
3.kolo, neděle 18. 11. 2018, Všesportovní stadion UMT
FC Hradec KrálovéFC Hlinsko
17:0Report
přát., sobota 24. 11. 2018
FC Hradec KrálovéMFK Chrudim
10:7Report
přát., sobota 1. 12. 2018
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
15:4Report
přát., sobota 8. 12. 2018, Strahov
AC Sparta PrahaFC Hradec Králové
14:2Report
přát., neděle 20. 1. 2019, Všesportovní stadion UMT
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
17:2Report
přát., sobota 26. 1. 2019, UMT Uhříněves
Bohemians Praha 1905FC Hradec Králové
4:17Report
přát., středa 30. 1. 2019, UMT Nový Bydžov (U13)
RMSK CidlinaFC Hradec Králové
7:11Report
přát., sobota 9. 2. 2019, Teplice
FK TepliceFC Hradec Králové
2:12Report
přát., neděle 17. 2. 2019, Všesportovní stadion UMT
FC Hradec KrálovéSK Sigma Olomouc
6:3Report
přát., čtvrtek 21. 2. 2019, UMT Nymburk
SK Slavia PrahaFC Hradec Králové
20:5Report
přát., sobota 2. 3. 2019, místo bude upřesněno
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
5:16Report
přát., neděle 10. 3. 2019, Bratislava
ŠK Slovan BratislavaFC Hradec Králové
8:10Report
přát., neděle 10. 3. 2019, Bratislava
FC NitraFC Hradec Králové
10:9Report
přát., sobota 16. 3. 2019, Brno
FC Zbrojovka BrnoFC Hradec Králové
6:9Report
přát., sobota 16. 3. 2019, Brno
FK Dukla PrahaFC Hradec Králové
7:11Report
14.kolo, neděle 24. 3. 2019, Trutnov (U13)
MFK TrutnovFC Hradec Králové
4:4Report
15.kolo, neděle 31. 3. 2019, Háječek (U13)
FC Hradec KrálovéRMSK Cidlina
14:3Report
přát., středa 3. 4. 2019, Háječek (U13)
FC Hradec KrálovéFC Nový Hradec Králové
6:1Report
16.kolo, sobota 6. 4. 2019, Hlinsko
FC HlinskoFC Hradec Králové
0:15Report
17.kolo, čtvrtek 18. 4. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéMFK Chrudim
2:8Report
Minirepublika, středa 24. 4. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
11:00
19.kolo, neděle 28. 4. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Sellier&Bellot Vlašim
10:00
18.kolo, středa 1. 5. 2019, Vodranty
FK ČáslavFC Hradec Králové
15:00
20.kolo, sobota 4. 5. 2019, Svitavy
TJ SvitavyFC Hradec Králové
10:00
Minirepublika, středa 8. 5. 2019, Trnava
FC Spartak TrnavaFC Hradec Králové
11:00
21.kolo, neděle 12. 5. 2019, Vysoké Mýto
Vysoké MýtoFC Hradec Králové
10:00
Ondrášovka CUP, sobota 18. 5. 2019, ŠUMPERK
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
08:00
22.kolo, středa 22. 5. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
15:00
23.kolo, sobota 25. 5. 2019, Nymburk
SK Polaban NymburkFC Hradec Králové
10:00
přát., sobota 25. 5. 2019, Boleslav
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
10:00
24.kolo, neděle 2. 6. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Kolín
10:00
25.kolo, sobota 8. 6. 2019, Mladá Boleslav
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
10:00
26.kolo, středa 12. 6. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Náchod
16:00
turnaj, sobota 15. 6. 2019, Ostrava
FC Hradec KrálovéFC Baník Ostrava
turnaj, sobota 22. 6. 2019, Čerinlov(mix U11/U12)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové

NÁSLEDUJÍCÍ AKCE

Minirepublika - HÁJEČEK
Datum: 24.4.2019
Místo: Háječek
Sraz:  10:30 v kabině
Nominace: bude zveřejněna v úterý

MU: FC Sellier&Bellot Vlašim
Datum: 28.4.2019
Místo: Háječek
Sraz: 9:00 v kabině
Nominace: bude zveřejněna v pátek na TJ


TÝDENNÍ PLÁN (modré triko)

pondělí 22.4. - VOLNO

úterý 23.4. - dopolední TJ (UMT Sever) - 8:15 - 9:40 / 12:00 - 13:00 5.třída

úterý 23.4. - odpolední TJ (Háječek) - 14:00 - 16:00

středa 24.4. - dopolední TJ (hala Sever) - 7:00 - 8:30 (hráči nominovaní na Minirepubliku se ranního TJ neúčastní)

středa 24.4. - Minirepublika 11:00 - 16:00 - Háječek

čtvrtek 25.4. - dopolední TJ (Háječek) - 9:00 - 10:30

pátek 26.4. - odpolední TJ (Háječek) - 14:00 - 16:00

sobota 27.4. - VOLNO

neděle 28.4. - MU: FC Sellier&Bellot Vlašim 


Články


Mládež - reportážZážitek na celý život, říkají trenéři po návratu z Anglie
před 6 dny - FC Hradec Králové

Aktuální zprávyAnglie TOUR
15. 4. 2019 - u12

ReportážNa ZŠ Sever jsou třídy složené výhradně z mladých Votroků
6. 2. 2019 - FC Hradec Králové

Aktuální zprávyMinirepublika - Olomouc
9. 10. 2018 - u12

Aktuální zprávyMinirepublika - Strahov
30. 9. 2018 - u12

Aktuální zprávyVT - Kapřík CUP
26. 8. 2018 - u12

Mládež - reportážVT - O pohár primátora města Hradec Králové
30. 7. 2018 - u12


Mládež - reportážOndrášovka CUP - 4. místo!!!
22. 5. 2018 - u12

Mládež - reportážMinirepublika Strahov
26. 4. 2018 - u12

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci porazili Chrudim 3:1

Rozhovory

Jakub Šípek: Konečně! Na gól jsem čekal dlouho

Rozhovory

Zdenko Frťala: Byl to nervydrásající zápas až do konce