18.kolo, středa 1. 5. 2019, 15:00

FK Čáslav

1:21
0:7, 1:8, 0:6

2´ Förster, 4´ Halama, 12´ Baťka, 15´ Förster, 17´ Drbohlav,18´ Förster (Prchlík), 25´ Förster (Drbohlav), 31´Rychtář, 33´ Sehnoutka, 40´ Halama (Prchlík). 45´ Prchlík (Drbohlav), 46´ Vik, 48´ Förster (Drbohlav), 55´ Prchlík, 57´ Meduna, 68´ Hodas, 69´ Prchlík (Förster), 73´ Prchlík (Förster),75´ Förster, 77´ Gazsi (Sehnoutka), 85´ Halama (Drbohlav)

FC Hradec Králové: Vik Filip (45' Svoboda Oliver) - Baťka Petr Jan (45' Meduna Tobiáš), Chýlek Adam (45' Pěnkava Patrik) - Cobl Josef (45' Prchlík Matěj), Drbohlav Tomáš (45' Gazsi Sebastian), Hodas Marek (45' Zimmerman Tomáš) - Halama Martin (45' Sehnoutka Štěpán), Lukáš Förster (45' Rychtář Tomáš)

Komentář, Otakar Rejfek - trenér: Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a co nejdříve vstřelit úvodní branku. To se nám povedlo hned ve druhé minutě, v zápětí jsme pak přidali ještě několik branek a po první třetině bylo o výsledku utkání rozhodnuto. V utkání se střídaly úseky kdy jsme dominovali, s těmi kdy jsme se naopak přizpůsobili hře soupeře a často jsme mu pak po individuálních chybách nabízeli možnosti ohrozit naší branku. V utkání bych vyzdvihl hlavně naší koncovku, kdy jsme dokázali většinu nabídnutých šancí proměnit. Třetiny: 0:7, 1:8, 0:6