Vstupenky


VSTUPENKY NA DOMÁCÍ UTKÁNÍ V LOKOTRANS ARENĚ

plná cena120 Kč
zlevněná cena pro studenty, fanoušky starší 65 let a členy fanklubu60 Kč
děti do 130 cm, držitelé průkazu ZTP/ZTP-Pzdarma

Permanentní vstupenka na sezonu 2021/2022 ve FORTUNA:LIZE stojí 1490 Kč, zlevněná (pro fanoušky starší pětašedesáti let, studenty a členy fanklubů) 750 Kč. Její držitel bude mít zajištěný vstup a místo na tribuně na všechna domácí utkání základní části, nadstavby i případné baráže. Pro permanentkáře budou v Mladé Boleslavi vyhrazeny sektory B, C, E a F (kotel), permanentky s označením Partner, Služební a Legenda mají vyhrazeny sektory A, U a V.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK PRO FANOUŠKY DOMÁCÍCH A PERMANENTNÍCH VSTUPENEK ZDE.

ONLINE PRODEJ DO SEKTORU PRO HOSTY ZDE.

Vstupenky na jednotlivá utkání bude možné zakoupit pouze online, fanoušci domácích si mohou vstupenky zakoupit i před utkáním na pokladně v Mladé Boleslavi.

  • pokud si koupíte zlevněnou vstupenku nebo permanentku online, budete u vstupu na stadion vyzváni k předložení dokladu opravňujícího ke slevě
  • pokud si koupíte permanentku online, dostanete emailem QR kód, který můžete používat vytištěný nebo na displeji telefonu.

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ PLATNÁ OD 4. 9. 2021

Výňatek z Protokolu opatření LFA:

  • na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 a které splňují, s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku, podmínky bezinfekčnosti (viz níže); organizátor je povinen při vstupu osoby na akci splnění podmínek kontrolovat; v případě, že osoba splnění podmínek neprokáže, je organizátor povinen takovou osobu nevpustit na tuto akci,
  • diváci přítomní na sportovních utkáních jsou povinni nosit na utkáních ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95).

Splnění podmínek bezinfekčnosti se prokazuje:

a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV- 2 s negativním výsledkem, nebo
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
e) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

UPOZORŇUJEME NA VYHLÁŠKU MĚSTA MLADÁ BOLESLAV, KTERÁ ZAKAZUJE POUŽITÍ PYROTECHNIKY NA VEŘEJNÝCH PROSTRANSTVÍCH – ZDE

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci jdou v MOL Cupu do osmifinále

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Byli jsme připravení na agresivní styl soupeře

Aktuální zprávy

Informace o vstupenkách na Slavii