Vstupenky


Vstupenky na sezónu 2023/24 jsou rozděleny na lístky pro standardní a exponovaná utkání. Těmi jsou myšleny zápasy se Spartou, Slavií, Plzní, Bohemians a Pardubicemi. Pro děti do 130 cm lze pořídit vstupenku za 20,- Kč, přičemž dítě nezíská nárok na vlastní sedačku, tyto lístky lze pořídit pouze v den utkání na pokladně arény číslo 1.

Lístky lze sehnat on-line formou na této stránce, případně je můžete pořídit v královéhradeckém infocentru od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. V sobotu sem můžete zavítat od 9:00 do 12:00 a od 12:30 do 16:00. Zlevněné vstupenky je možné získat pouze zde, nebo v den utkání na pokladnách arény. Pokladna číslo 1 se otevírá vždy 4 hodiny před úvodním výkopem utkání.

Zvýhodnění jsou fanoušci, kteří si svá místa pořídí s předstihem v předprodeji (3 a více dní před zápasem). Vozíčkáři si svá místa mohou pořídit on-line. Vstupenky do příslušných sektorů získají v prodejní aplikaci, u vstupu na tribunu se prokáží svým průkazem (neplatí pro nejbližší zápas se Spartou, kdy je třeba napsat na ticketing@fchk.cz). Doprovod vozíčkáře má možnost pořídit lístek do příslušného sektoru za standardní cenu.

VIP vstupenky (VIP Silver)

Fanoušci mohou rovněž pořídit VIP vstupenku na jednotlivá utkání.

  • Jednorázová (fyzické osoby s DPH) – 1450,- Kč zápasy standard, 1750,- Kč zápasy exponované
  • Jednorázová (právnické osoby bez DPH) – 1950,- Kč zápasy standard, 2250,- Kč zápasy exponované

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Autogramiáda k závěru sezóny! Votroci se s fanoušky setkají 27. května

Aktuální zprávy

Poslední krok k duelu o Evropu, Votroky čeká odveta s Teplicemi

Rozhovory

Taková utkání zvládáme díky týmovosti a soudržnosti, hlásí Matěj Koubek