Permanentky


Permanentky, které mohou příznivci FC Hradec Králové pořídit, platí pro celý soutěžní ročník 2024/25 a to včetně zápasů nadstavby. Tyto lístky zajišťují vstup také pro všechny zápasy MOL Cupu, které budou sehrány v domácím prostředí (přehled termínů, ve kterých můžete pořídit nebo vyzvednout permanentku na pokladně č. 1 Malšovické arény, naleznete níže).

Majitelé permanentek ze sezóny 2023/24 budou disponovat možností předkupního práva, které mohou uplatnit na své dosavadní místo v Malšovické aréně. Toto předkupní právo budou mít k dispozici až do neděle 23. června (po tomto termínu mohou permanentkáři z předcházejícího ročníku uplatnit slevu pro stávajícího permanentkáře pouze na pokladně Malšovické arény). Uvolněná místa pak půjdou do prodeje ve středu 26. června v 9:00, kdy tato sedadla mohou obsadit noví zájemci.
Permanentku na nový ročník lze pořídit třemi způsoby:

  • On-line formou: Po zadání kódu z permanentky pro sezónu 2023/24 mohou stávající permanentkáři znovu pořídit své aktuální místo. Po provedení transakce bude vygenerován voucher, který následně vyměníte za fyzickou permanentku na pokladně Malšovické arény. Noví permanentkáři mohou vybírat z neobsazených míst. Pakliže by si někdo přál platit na fakturu, potřebná funkcionalita bude k dispozici v jednom z kroků objednávky. Následně stačí zadat fakturační údaje a po odeslání objednávky dorazí na uvedený e-mail zálohový list, po jehož zaplacení obdrží fanoušek klasickou fakturu společně s voucherem na permanentku.
  • Pokladna č. 1 Malšovické arény: Rovněž můžete dorazit rovnou na pokladnu královéhradeckého stadionu, kde stávající permanentkářpředloží svou permanentku ze sezóny 2023/24. Pakliže budou chtít uplatnit slevu pro člena fanklubu či majitele Votrok karty, musí zvolit tuto formu pořízení permanentky, on-line tuto slevu aplikovat nelze (majitelé Votrok karty vezmou svou kartu s sebou, členové fanklubu nahlásí své jméno a příjmení). Totéž platí také pro permanentkáře nové, kteří zde mohou vybírat z neobsazených míst.
  • Aplikace Votroků: Stávající permanentkáři mohou svou celosezónní vstupenku na ročník 2024/25 pořídit také přes nejnovější verzi klubové aplikace. Za své kredity zde mohou pořídit permanentku na příští ročník. Upozorňujeme, že aplikace musí být pro tento účel aktualizovaná. Zájemci o celosezónní lístek, kteří v ročníku 2023/24 permanentku neměli, touto cestou celosezónní vstupenku bohužel nepořídí.

Příznivci Východočechů mohou pořídit permanentku do nové arény s pomocí karty Sodexo FLEXI a MULTI, kartou eBenefity či prostřednictvím systému Gallery Beta. Všechny tyto benefitní programy lze využít přímo na pokladně Malšovické arény. Zmíněnými benefity budete následně moci uhradit také vstupenky na jednotlivá utkání černobílého celku.

Doporučení: Pokud se příznivci černobílého klubu chtějí vyvarovat dlouhého čekání ve frontách před pokladnou Malšovické arény, doporučujeme jim pořízení permanentky on-line formou. Po uhrazení požadované částky už o své místo nemůžete přijít, permanentku si pak vyzvednete kdykoliv během celého měsíce (dle termínů uvedených níže). Rovněž Vám ji můžeme zaslat poštou, cena této služby činí 169 Kč.

Kategorie permanentek

1. kategorie – červená
2. kategorie – modrá
3. kategorie – zelená

Ceny permanentek – sezóna 2024/25

Výše uvedené ceny jsou uvedeny s DPH.

Do ceny jsou počítány také zápasy MOL Cupu a nadstavby. Sektor "G" bude vyhrazen vlajkonošům domácího celku, počítejte s tím, že diváci v tomto sektoru nebudou sedět na sedačkách.

Novinky a upozornění

  • Novinkou pro nadcházející ročník je dětská permanentka, kterou můžete pořídit za 350 Kč. Tuto celosezónní vstupenku můžete zakoupit pro dítě do 130 cm výšky. Dítě jejím zakoupením nezíská nárok na sedačku (počítá se s tím, že Vám bude sedět na klíně). Malšovická aréna disponuje turnikety se sofistikovaným bezpečnostním systémem, který rozpozná a identifikuje typ permanentky či vstupenky.
  • Upozorňujeme, že vypsané slevy pro pořízení permanentky není možné kombinovat. Člen fanklubu nemůže nárokovat další slevu coby vlastník stávající permanentky či Votrok karty. Ještě jednou připomínáme, že slevu pro člena fanklubu či majitele Votrok karty lze uplatnit pouze při fyzickém pořízení permanentky na pokladně č. 1 Malšovické arény.
  • Rovněž si Vás dovolíme upozornit na to, že v klubové aplikaci Vám bude permanentní vstupenka pro ročník 2023/24 odebrána, abyste ji mohli nahradit celosezónní vstupenkou pro ročník 2024/25. Návod pro nahrání permanentky do aplikace naleznete na této stránce.

Otevírací doba pokladny č. 1 Malšovické arény v červenci

Každé úterý od 9:00 do 17:00 a každý čtvrtek od 13:00 do 17:00.
V těchto termínech můžete na místě permanentku zakoupit, nebo ji směnit za voucher, jenž obdržíte po pořízení permanentky on-line formou.

VIP permanentky

Fanoušci mohou rovněž pořídit VIP vstupenku na jednotlivá utkání či VIP permanentku na celou sezónu. V případě zájmu o tyto lístky kontaktujte ticketingového manažera Ing. Tomáše Hynka prostřednictvím e-mailu: tomas.hynek@fchk.cz – předem upozorňujeme, že kapacita VIP permanentek pro ročník 2024/25 je omezená.

  • Celosezónní – 38 000 Kč (bez DPH) bez parkování, 43 000 Kč (bez DPH) s parkováním.
  • Jednorázové – 2290 Kč (bez DPH) zápasy standard, 2790 Kč  (bez DPH) zápasy exponované.

Součástí VIP permanentek i vstupenek je kompletní gastro servis (alko i nealko) a místo ve VIP sektoru.

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Předprodej lístků na utkání s Mladou Boleslaví zahájen

Sestřih ze zápasu

Sestřih utkání: FC Hradec Králové vs. FK Teplice

Aktuální zprávy

Chance Liga nabírá na obrátkách, Votroci zamíří do Plzně!