Funkce aplikace Votroků: Přeposlání a uvolnění permanentky

19. 11. 2023   |   Vojtěch Jirucha
Klubová aplikace Votroků má spoustu funkcí, které si společně v následujících týdnech představíme. Po jejím otevření se vám zobrazí nejbližší zápas s možností nákupu vstupenky. Dále zde najdete aktuality ze současného dění. My se ale nejprve podíváme na to, jak můžete zacházet se svou permanentkou, kterou můžete uvolnit do prodeje, nebo ji přeposlat někomu známému.

Držitelům permanentek aplikace Votroků skvěle poslouží. Královéhradečtí příznivci si mohou svojí sezónní vstupenku naimportovat skrze QR kód přímo do aplikace. Při příchodu na stadion ji pak stačí načíst přímo z mobilního telefonu. Nemusíte ji tedy nosit v kapse na každý zápas.

Aplikace skvěle funguje také pro ty, kteří na stadion nemohou dorazit. V tomto případě můžete permanentku přeposlat kamarádovi či známému. Stačí zadat e-mail toho, kdo na vybraný zápas dorazí místo vás. Na zadanou adresu vám pošleme unikátní QR kód, jehož prostřednictvím se dotyčná osoba dostane na utkání Votroků. Permanentku odesílatele dočasně zablokujeme. Stejně to funguje také v případě, že chcete svůj celosezónní lístek uvolnit do prodeje. V tom případě žádný e-mail nezadáváte, vstupenku pouze pošlete do prodeje a pakliže si ji někdo zakoupí, přijde Vám na konto patřičná odměna.

Východočeši se v letošní sezóně mohou pyšnit parádní zaplněností stadionu, od začátku letošní sezóny chodí na domácí zápasy Votroků téměř 90 % kapacity arény. Pokud tedy nebudete moci dorazit na utkání, přenechte permanentku kamarádům, nebo ji uvolněte do prodeje, ať toto parádní číslo společnými silami vylepšíme.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Zápas s Dynamem odložen! Jih Čech zasypal sníh

Aktuální zprávy

Lístky na Slavii jsou ve volném prodeji

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků

×
Dnes v 15:00 | A tým
SK Dynamo Č. Budějovice
FC Hradec Králové