VOTROCI SOBĚ


Nám, fanouškům v Hradci Králové i Královéhradeckém kraji, statutárním orgánům, všem pracovníkům a hráčům FC Hradec Králové, není lhostejný vývoj okolo Malšovického stadionu. Chceme dokázat, že nestojíme jen s nataženou dlaní a nečekáme, až se o vše město postará. A hodláme dát najevo, že nás, kteří si v Hradci a v regionu nový stadion přejeme, není málo, a že jsme připraveni pro to i něco udělat.

Rozhodli jsme se nabídnout symbolickou adopci dílů hřiště o velikosti metru čtverečního všem, kteří chtějí podpořit výstavbu nového stadionu svým hlasem i sponzorským darem. Inspirovali jsme se nejen u našich předků a jejich slavných sbírek na Národní divadlo, ale například i u FC Tempo Praha, z. s., které podobným způsobem získalo část peněz na nové hřiště.

Stadion se ještě nestaví, nemůžeme tedy zatím fakticky vybírat peníze. Zájemcům budeme díly rezervovat a peníze vybírat na transparentní účet vedený městem Hradec Králové až tehdy, začne-li se skutečně stavět. Každopádně nám v první řadě nejde o finance, ale o množství fanoušků, kteří se do akce zapojí – část hřiště tedy můžete rezervovat sami jako jednotlivec, jako skupina (rodina, tým nebo jen parta v hospodě) nebo jménem firmy.

Kolik můžete přispět?

Základní cena 1 m2 standardní části hřiště (na plánku světle zelená) je 2000 .

Cena 1 m2 v pokutovém území (tmavě zelená) byla stanovena na 3500 Kč.

Cena 1 m2 u rohových praporků (tmavomodrá) je 5000 Kč.

Cena prostoru v brankách (světle modrá) je 10 000 Kč za každý 1 m2.

Prostor okolo středového kruhu a díly okolo značek pro penaltový kop budou později předmětem aukce.

Co získáte?

  • v první řadě dobrý pocit, že reálně pomůžete svému oblíbenému sportu, klubu a městu.
  • certifikát patrona hřiště při sponzorování základního dílu v ceně 2000 Kč, certifikát stříbrného patrona hřiště při sponzorování dílu v hodnotě alespoň 6000 Kč, certifikát zlatého patrona hřiště při sponzorování dílu za nejméně 12 000 Kč, certifikát platinového patrona hřiště při sponzorování vydražených dílů.
  • můžete svou část hřiště libovolně pojmenovat. Sami rozhodnete, zda do plánku hřiště na rezervovaném dílku budete chtít mít uvedeno své jméno, přezdívku, jméno firmy nebo nějaké smyšlené jméno např. vašeho klubu malé kopané.
  • můžete si snížit daňový základ o výši daru poskytnutého na podporu sportovní činnosti. Za tím účelem dárce pochopitelně po převedení peněz obdrží písemné potvrzení.
  • můžete získat bonus v podobě dlouhodobé rezervace sedačky na budoucí hlavní západní tribuně stadionu. Při sponzorském daru na část hřiště v hodnotě minimálně 10 000 Kč získáte rezervaci konkrétního místa na 5 let a při sponzorském daru v hodnotě minimálně 20 000 Kč obdržíte rezervaci konkrétního místa na 10 let. Toto místo bude označeno vámi určeným jménem či firemním logem a bude vám při nákupu sezonní permanentky každoročně do určeného data přednostně rezervováno.
  • již od okamžiku rezervace bude vaše část hřiště označena vámi zvoleným jménem, přezdívkou nebo názvem firmy. Po dokončení výstavby stadionu bude u vchodu postavena velká tabule s plánem hřiště a vámi určené jméno či logo firmy bude pro všechny návštěvníky stadionu po mnoho let důkazem toho, že právě vy, či na poli uvedená firma, jste podpořili dobrou věc.

Jak na to?

Na plánku níže si vyberte políčko nebo políčka, která chcete sponzorovat. Vedle schématu přehledně uvidíte výši své podpory.

V registračním formuláři vyberte jednu z možností podle toho, jestli se do akce zapojujete jako jednotlivec, skupina nebo firma.

Pokud jste jednotlivec, vyplňte své skutečné jméno, adresu a email, do posledního políčka napište jméno nebo přezdívku, pod jakým chcete být na sponzorované ploše uvedeni. Po odeslání zkontrolujte emailovou schránku, obdržíte potvrzující email. V něm klikněte na odkaz, čímž dokončíte registraci a potvrdíte závaznou rezervaci části hřiště.

Pokud se do akce zapojujete jako skupina, vyplňte podobně jako u jednotlivce údaje za kontaktní osobu, kliknutím na tlačítko Přidat člena můžete přidávat libovolný počet dalších Votroků. U nich podobně jako u petice vyplňujete jen jméno a adresu. Nezapomeňte vyplnit jméno skupiny, které bude uvedené na sponzorované části hřiště. Po odeslání opět počkejte na potvrzovací email, kliknutím na odkaz dokončíte registraci a potvrdíte závaznou rezervaci.

Zapojujete-li se jako firma, vyplňte kontaktní údaje včetně názvu, pod kterým chcete být jako sponzor části hřiště uvedeni, v potvrzovacím emailu klikněte na odkaz, čímž registraci dokončíte. Emailem Vám bude doručena Smlouva o budoucí smlouvě darovací. Také jako firma můžete přidávat členy, například pokud se do akce zapojí zaměstnanci.

Závazné rezervace včetně výše uvedené smlouvy jsou platné do okamžiku předání stavby dodavateli. Pokud k tomuto nedojde do 30. 6. 2021, rezervace zaniká.

Certifikát obdržíte nejprve elektronicky do několika dnů od registrace, slavnostní certifikát dostanete v momentu převodu finančních prostředků.

V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů pište na adresu votrocisobe@fchk.cz.

JMÉNA REGISTROVANÝCH PATRONŮ ZOBRAZÍTE NAJETÍM KURZORU NAD ČERVENÉ POLÍČKO NA HŘIŠTI.

Chci se zapojit do akce VOTROCI SOBĚ jako:Výše daru:

Rezervováno políček: 932

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků

Preview

V sobotu se Votroci představí v Karviné

Rozhovory

Jakub Rada: Musíme pokračovat jako s Bohemkou

×
Dnes v 16:00 | A tým
MFK Karviná
FC Hradec Králové