Aplikace Votroků


FC Hradec Králové představuje novou aplikaci pro fanoušky černobílého klubu. Jejím prostřednictvím mohou příznivci Votroků pořizovat vstupenky i pracovat s permanentkou. Současně se zde dozví všechny důležité informace a využít mohou i dalších služeb.

Permanentky

Aplikace skvěle poslouží všem fanouškům Votroků, kteří si pořídili permanentku. Královéhradečtí příznivci si mohou svoji sezónní vstupenku do aplikace naimportovat skrze QR kód. Ve chvíli, kdy budou přicházet do arény v Malšovicích, stačí permanentku načíst rovnou z mobilního telefonu.

Aplikaci využijí také v případě, kdy na utkání nemohou dorazit. V takové situaci mohou permanentku přeposlat kamarádovi či známému. Stačí vybrat zápas, kterého se nemohou zúčastnit a zadat e-mail toho, kdo přijde místo nich. Na zadanou adresu zašleme unikátní QR kód, jehož prostřednictvím se dotyčný dostane do arény. Permanentku odesílatele naopak dočasně zablokujeme.

Permanentku lze rovněž uvolnit do prodeje. Místo tak může získat jiný fanoušek. Pakliže se sedačka skutečně obsadí, prodávajícímu bude do aplikace nahrán kredit po odehrání zápasu (lze zkontrolovat v historii transakcí). Ten je pak možno využít k libovolnému nákupu v rámci aplikace. Odměna se odvíjí dle kategorie permanentky.

  • 1. kategorie –⁠ 100 Kč
  • 2. kategorie –⁠ 80 Kč
  • 3. kategorie –⁠ 60 Kč

Pokud se chcete zpětně podívat na to, jak jste s permanentkou nakládali, stačí si ji v aplikaci otevřít a dole rozkliknout její historii.

Vstupenky

Lístky na jednotlivá utkání Votroků pořídíte s klubovou aplikací z pohodlí domova. Automatický systém vám pomůže s výběrem míst takovým způsobem, abyste seděli co nejblíž u sebe a současně měli co nejlepší výhled. Vstupenky se pak do aplikace automaticky uloží.

Aktuality

Klubová aplikace vám také usnadní přístup ke všem novinkám. Naleznete v ní totiž všechny články, které budou k dispozici na webu fchk.cz

Detailní informace o klubu

Soupiska A týmu, ligová tabulka, výsledky mládežnických kategorií, rezervy či žen a dívek. Ke všem těmto údajům se skrz klubovou aplikaci dostanete během pár vteřin.

Kalendář

Aplikace disponuje všemi zápasy královéhradeckého FC, jejich import do vašeho mobilního zařízení je snadnou záležitostí.

Černobílý gól

Klubový bulletin vychází od nové sezóny pouze v on-line verzi. Nalézt jej můžete také v aplikaci Votroků, k dispozici je nejpozději každý hrací den od 12:00. Díky tomu si jej stihnete projít ještě předtím, než sudí poprvé foukne do píšťalky.

Text na obrazovku

Chcete při utkání pozdravit někoho, kdo sedí na protější tribuně? Rádi byste někomu popřáli ke svátku či narozeninám netradičním způsobem? V aplikaci stačí vyplnit text, který chcete na obrazovkách nad brankami promítnout. Zpráva se zde několikrát zobrazí během předzápasového či přestávkového programu a stojí pouhých 390 Kč. Pokud budete chtít sdílet obrázek, vyjde Vás tato služba na 490 Kč. Zprávu je nutno nahrát nejpozději 24 hodin před zápasem.

Transakce a kredit

Aplikace funguje jednoduchým kreditním systémem (1 kredit = 1 Kč). Ten je dobíjen přes platební bránu, která je umístěna přímo v aplikaci. Samotný proces dobití kreditu je stejný jako jiné platby na internetu. Využít můžete platební kartu, bankovní převod nebo GoPay účet. S kredity následně nakládáte dle vlastní libosti – pořizujete vstupenky, objednáváte text na LED obrazovku a využíváte další služby, kterých bude s postupem času přibývat. Současně vám je nahrán kredit ze strany klubu v okamžiku, kdy permanentku uvolníte a ta je následně zakoupena někým dalším.

Pro přihlášení do aplikace je možné využít přihlašovací údaje z Votrok ID.

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Předprodej lístků na utkání s Mladou Boleslaví zahájen

Sestřih ze zápasu

Sestřih utkání: FC Hradec Králové vs. FK Teplice

Aktuální zprávy

Chance Liga nabírá na obrátkách, Votroci zamíří do Plzně!