Prohlídka Malšovické arény!


Zbrusu nová Malšovická aréna láká fanoušky do svých ochozů při zápasech Votroků i národního týmu. Nejen pro příznivce hradeckého celku se nyní otevře také mimo samotná utkání. Každý čtvrtek mohou návštěvníci zavítat do míst, kam se při jednotlivých duelech nedostanou. Nahlédnout smějí do šatny A-týmu i hostů. Navíc se mohou usadit na střídačku východočeského celku, odkud je perfektní výhled i na zelený pažit moderního svatostánku.

Prohlídky nové arény budou probíhat každý čtvrtek s tím, že všichni její účastníci zjistí informaci o začátku návštěvy v prodejní aplikaci. Cena vstupenky činí 150 Kč, studenti, senioři a osoby ZTP mají nárok na zlevněný lístek za 100 Kč. Děti do tří let mohou navštívit stadion zcela zdarma.

Fanoušci, kteří si prohlídku Malšovické arény zaplatí, mohou proniknout na místa, kam se při zápasech Votroků nedostanou. Nahlédnou do kabiny A-týmu i hostí, rovněž se podívají do press centra a konferenčního sálu. Zavítají také do VIP prostor a skyboxů. Na vlastní kůži zažijí pocity hráčů na střídačce, kam se mohou usadit a z bezprostřední blízkosti obdivovat travnatou plochu nového svatostánku. Součástí prohlídky bude také návštěva síně slávy a zdejšího fanshopu.

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Předprodej lístků na utkání s Mladou Boleslaví zahájen

Sestřih ze zápasu

Sestřih utkání: FC Hradec Králové vs. FK Teplice

Aktuální zprávy

Chance Liga nabírá na obrátkách, Votroci zamíří do Plzně!