FC Hradec Králové4:17

přát., sobota 26. 1. 2019, 16:00

4:17
3:3, 0:9, 1:5

5´ Halama (Sehnoutka), 14´Pavlík , 22´ Pavlík (Sehnoutka), 5´ Halama, 38´ Halama, 43´ Sehnoutka (Prchlík), 46´ Sehnoutka (Pavlík), 47´ Kaczmarek (Halama), 48´ Kaczmarek (Sehnoutka), 49´ Sehnoutka, 55´ Baťka, 57´ Sehnoutka (Meduna), 62´ Kaczmarek, 65´ Pavlík (Machač), 73´ Chýlek (Prchlík), 74´ Cobl (Halama), 76´ Pavlík (Prchlík)

FC Hradec Králové: Svoboda Oliver - Machač Jan (45' Chýlek Adam), Baťka Petr Jan (45' Meduna Tobiáš) - Prchlík Matěj (45' Široký Filip), Pavlík Tobiáš, Cobl Josef (45' Kameník František) - Kaczmarek Kacper Filip (45' Sehnoutka Štěpán), Halama Martin (45' Rychtář Tomáš)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: První třetinu jsme začali aktivně a v prvních 10 minutách jsme si dokázali vytvořit mnoho brankových příležitostí, z nichž jsme však spoustu nedokázali proměnit. Soupeř pak zaslouženě srovnal stav zápasu, my jsme znervózněli a v tu dobu se hrálo vyrovnané utkání. Do druhé třetiny jsme pak vlétli a po zásluze jsme se v 5 minutě ujali vedení. Od té doby jsme na hřišti byli dominantním týmem a zaslouženě jsme často po krásných akcích dokázali nastřílet ještě spoustu branek. Těší nás, že se nám podařilo navázat na dobrý výkon z minulého týdne, jsme ale stále na začátku přípravy a musíme dál poctivě pracovat na trénincích. Třetiny: 3:3, 0:9, 1:5