FC Hradec Králové24:4

přát., středa 15. 8. 2018, 12:00

24:4
3:1, 4:0, 4:2, 12:1

6´Zimmermann (Cobl), 31´Kaczmarek, 32´ Prchlík, 56´Pavlík (Prchlík)

FC Hradec Králové: SESTAVA"A": Svoboda - Baťka (30'Mütsch), Chýlek - Peterko, Ponikelský (30'Němec), Gazsi, Meduna (30' Halama) - Kaczmarek (30'Kalna) SESTAVA"B": Jeřábek - Pěnkava, Sehnoutka - Svatoš (30'Pavlík), Zimmerman (30'Prchlík), Drbohlav, Václavík (30'Cobl) - Rychtář(30'Kabele)

Komentář, Václav Hladký - trenér: V Edenu jsme na dvou hřištích současně odehráli se Slávií další PU. V prvním poločase se hrálo ve vysokém tempu, kdy Slavie byla sice lepší, my jsme si však vypracovali několik slušných šancí, které jsme ale bohužel nedokázali proměnit a naopak soupeř naše chyby potrestal. Ve druhém poločase měla na prvním hřišti hra podobný průběh jako v první půly. Na druhém hřišti jsme pak sice měli výborný vstup, zatlačili jsme soupeře a vstřelili branku. V 5 té minutě jsme pak ale neproměnili stoprocentní šanci, načež soupeř z brejku dal gól a tím odstartoval kanonádu do naší sítě. Od té doby se nám nic nedařilo, soupeř dokázal vstřelit ještě spoustu branek a poločasové skóre na tomto hřišti se zastavilo na 12:1! Poločasy: 3:1, 4:0, 4:2, 12:1