Zápasy:

Trinity Zlín - FCHK 2:4 (0:2)
branky: Hiesl (Motálek), Kareš (Čihák), Čihák (Kareš), Mrázek

Komentář:

Úvodních velmi dobrých 15 minut ,ve kterých jsme navázali na výkon z minulého týdne. Dařilo se nám kontrolovat hru a zaslouženě jsme vedli již ve 13.minutě 2:0. Do konce poločasu pak měl i soupeř své šance a hra se srovnala. Druhý poločas jsme hned v úvodu zvýšili na průběžných 3:0, a vypadalo to, že utkání už si s přehledem pohlídáme. Možná uspokojení z prozatimního průběhu znamenalo, že jsme přestali být tak aktivní, jak bylo třeba a soupeři jsme dovolili po našich nedůrazech snížit až na rozdíl jediné branky. Celkově soupeř ve druhém poločase hodně přidal na důrazu v osobních soubojích, s čímž jsme se trochu prali, a v některých momentech jsme jednoduše kazili. V 52.minutě jsme však pečetili na konečných 4:2 a dovedli jsme utkání do vítězného konce. Nutno dodat, že zaslouženě. Pro nás ze zápasu jasné ponaučení, že ani za stavu 3:0 si nemůžeme dovolit polevit v koncentraci.

Barcelona Budapešť - FCHK 0:3 (0:1)
branky: Čapek (Mrázek), Motálek, Čapek (Brož)