přát., sobota 9. 2. 2019, 14:30

FK Teplice

2:12
1:2, 1:5, 0:5

8´ Svatoš, 25´ Kaczmarek, 28´ Pavlík, 38´ Kaczmarek, 41´ Ponikelský, 43´ Ponikelský, 47´ Halama, 61´ Cobl, 63´ Prchlík, 69´ Halama, 72´ Prchlík, 74´ Kaczmarek

FC Hradec Králové: Jeřábek Michal (37' Svoboda Oliver) - Baťka Petr Jan, Svatoš Adam - Cobl Josef (37' Hronek Alexandr), Ponikelský Štěpán (37' Pavlík Tobiáš), Prchlík Matěj (37'Gazsi Sebastian) - Halama Martin (37' Rychtář Tomáš), Kaczmarek Kacper Filip

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Vstup do zápasu a celkově první třetina se nám dnes nepovedla dle našich představ. Často jsme byli pozdě v osobních soubojích, zaháněli jsme se nepřesnými přihrávkami a náš pohyb chvílemi vypadal, jako kdybychom na zádech tahali každý ještě 10-ti kilové závaží. I přes to jsme ale dokázali být dominantním týmem na hřišti, nepodařilo se nám však proměnit značné množství brankových příležitostí. Na druhou stranu soupeř měl díky naší nedůslednosti v první třetině taktéž několik nebezpečných šancí ke skórování. Druhou a třetí třetinu pak z naší strany přišlo zlepšení. Zpřesnili jsme hru, byli jsme o poznání lepší na míči a zaslouženě se nám podařilo naši převahu i gólově vyjádřit. Příště ale musíme podat vyrovnanější výkon.Třetiny: 1:2, 1:5, 0:5