FC Hradec Králové1:5

9.kolo, sobota 6. 10. 2018, 10:00

1:5
0:1, 1:3, 0:1

22´ Halama Martin (Baťka), 50´ Ponikelský Štěpán52´ Halama Martin (Prchlík), 54´ Halama Martin (Hronek), 81´ Halama Martin

FC Hradec Králové: Jeřábek Michal - Meduna Tobiáš (45' Cobl Josef), Pěnkava Patrik - Zimmerman Tomáš (45' Gazsi Sebastian), Ponikelský Štěpán (45' Baťka Petr Jan), Prchlík Matěj (45' Hronek Alexandr) - Sehnoutka Štěpán, Kaczmarek Kacper Filip (45' Halama Martin)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: V dnešním zápase jsme se prvních 10 minut dostávali do tempa a v tu dobu měl ze hry lehce více soupeř, avšak hrálo se bez větších brankových příležitostí na obou stranách. Od konce 10-té minuty jsme postupem času začínali přebírat otěže zápasu my a zaslouženě jsme si pak došli pro celkové vítězství, když jsme hlavně ve druhé a třetí třetině kontrolovali průběh zápasu. Podali jsme dnes dobrý týmový výkon podpořený výbornými individuálními výkony jednotlivců. V zápase jsme předvedli několik krásných akcí, dařilo se nám v obcházení 1v1, a celkově naše hra snesla přísné měřítko. Hráči zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Třetiny: 1:0, 3:1, 1:0