FC Hradec Králové20:5

přát., čtvrtek 21. 2. 2019, 16:30

20:5
2:4, 0:8, 1:5, 0:5

5´ Kaczmarek, 10´ Meduna, 18´ Rychtář, 25´ Kaczmarek (Pavlík), 65´ Cobl

FC Hradec Králové: SESTAVA "A" Svoboda Oliver - Baťka Petr Jan, Meduna Tobiáš (35' Široký Filip) - Hronek Alexandr, Hodas Marek, Prchlík Matěj (35' Kalna Lukáš) - Pavlík Tobiáš (35' RychtářTomáš), Kaczmarek Kacper Filip, SESTAVA "B" Jeřábek Michal - Machač Jan (35' Svatoš Adam), Chýlek Adam - Gazsi Sebastian, Ponikelský Štěpán (35' Drbohlav Tomáš), Cobl Josef (35' Zimmerman Tomáš) - Sehnoutka Štěpán, Halama Martin

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Se Slávií jsme odehráli první letošní PU na přírodní trávě. Hrálo se na dvou hříštích 2x 35min. Na prvním hřišti jsme v prvním poločase podali dobrý výkon a byli jsme nebezpečnějším týmem na hřišti. Zaslouženě jsme otočili skóre zápasu z 0:2 na 4:2 a celkově jsme proti kvalitnímu soupeři mohli být s tímto úsekem hry spokojeni. Bohužel na druhém hřišti se nám první poločas hrubě nepovedl a Slávii jsme vysoko podlehli. Chyběla nám tam větší týmovost, odvaha v soubojích 1v1 a na výborně hrajícího soupeře jsme po nepovedeném výkonu nestačili. Druhý poločas jsme na prvním hřišti měli v prvních 10ti minutách 3 vyložené šance, kdy zvonila tyč a následně jsme pak překopli z malého vápna prázdnou branku. Soupeř nás pak naopak dokázal potrestat a v průběhu poločasu ještě navýšit vedení. My jsme své šance nedokázali proměňovat. Druhá parta pak druhý poločas taktéž tahala za kratší konec a i když si vypracovala několik šancí, nedokázala je proměnit. Nutno ale uznat že soupeř měl po celou dobu více ze hry. Nám nezbývá než se oklepat, poučit se z chyb a pracovat na zlepšení! Každopádně jsme ale rádi za výbornou konfrontaci, která nám opět ukázala na čem pracovat! Poločasy: 2:4, 8:0, 5:1, 5:0.