24.kolo, neděle 2. 6. 2019, 10:00

FK Kolín

7:10
2:6

16' Cobl (Pěnkava), 38' Rychtář (Gazsi), 51' Ponikelský (Zimmermann), 67' Cobl, 73' Hronek, 75' Gazsi (Hronek), 86' Cobl

FC Hradec Králové: Vik Filip (45' Jeřábek Michal) - Chýlek Adam, Meduna Tobiáš - Hronek Alexandr, Ponikelský Štěpán (45' Pěnkava Patrik), Cobl Josef (45' Zimmerman Tomáš) - Gazsi Sebastian (45' Kameník František), Rychtář Tomáš

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Dnes jsme za horkého počasí odehráli další utkání proti staršímu soupeři. Soupeř byl rychlý, důrazný a hru měl založenou na rychlých přechodech do útoku, které měl výborně zvládnuté a po zisku z nich nebezpečně hrozil. My jsme dnes směrem dozadu chybovali až příliš často a celou věc mu tím v několika případech dosti usnadnili. Směrem dopředu jsme pak podali vydařenější výkon a hlavně 2. a 3. třetinu jsme si byli schopni vytvořit několik pohledných akcí, z nichž jsme se dokázali prosadit. V průběhu zápasu na nás pak už byla znatelná i únava. Jsme ale rádi, že jsme mohli utkání odehrát proti staršímu soupeři, který hrál agresivně, silově a my jsme tak odehráli další těžký zápas. Třetiny: 1:3, 2:4, 4:3