přát., neděle 17. 2. 2019, 12:00

SK Sigma Olomouc

6:3
1:2, 3:0, 2:1

23´ Kaczmarek, 31´ Kaczmarek (Pavlík, Gazsi), 50´ Ponikelský (Pavlík), 58´ Drbohlav, 86´ Kaczmarek (Pavlík), 87´ Pavlík (Ponikelský)

FC Hradec Králové: Svoboda Oliver (45' Jeřábek Michal) - Chýlek Adam (45' Zimmerman Tomáš), Meduna Tobiáš (45' Svatoš Adam) - Hronek Alexandr (45' Prchlík Matěj), Ponikelský Štěpán (45' Drbohlav Tomáš), Gazsi Sebastian (45' Cobl Josef) - Pavlík Tobiáš, Kaczmarek Kacper Filip (30' Sehnoutka Štěpán)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Za slunečného počasí jsme dnes odehráli velmi kvalitní utkání se Sigmou Olomouc. Do první třetiny vstoupil lépe soupeř, který byl v tu dobu směrem dopředu nebezpečnější a zaslouženě se během prvních 15-ti minut ujal vedení 2:0. My jsme poté hru srovnali a podařilo se nám do konce třetiny ještě korigovat skóre na 2:1. Druhou třetinu jsme pak soupeře přehrávali. Dařilo se nám dostávat do spousty šancí z nichž jsme dokázali vytěžit 3 branky a několik z nich ještě zůstalo neproměněných včetně dvou nastřelených tyčí. Do třetí třetiny soupeř změnil rozestavení a podařilo se mu po tlaku z úvodu třetiny zaslouženě snížit na rozdíl jediné branky. Od inkasovaného kontaktního gólu jsme byli opět směrem dopředu nebezpečnější my a v 86. minutě se nám zaslouženě po sérii několika šancí podařilo soupeři odskočit na rozdíl dvou branek. V zápětí jsme pak skórovali ještě jednou a uzavřeli tak účet zápasu. Pro nás dnes velice přínosné utkání s kvalitním soupeřem. Třetiny: 1:2, 3:0, 2:1