3.kolo, neděle 18. 11. 2018, 10:00

FC Hlinsko

17:0
1:0, 7:0, 9:0

4´ Ponikelský (Zimmermann), 35´ Prchlík (pen.), 45´ Sehnoutka (Němec), 47´ Baťka, 54´ Cobl (Sehnoutka), 55´ Halama, 56´ Ponikelský (Gazsi), 60´ Cobl (Ponikelský), 64´ Pěnkava, 65´ Halama, 66´ Baťka, 69´ Sehnoutka, 77´ Hodas, 78´ Kalna (Halama), 79´ Kalna (Halama), 82´ Kalna (Sehnoutka), 84´ Halama (Prchlík)

FC Hradec Králové: Jeřábek Michal - Baťka Petr Jan, Hodas Marek (45' Cobl Josef) - Zimmerman Tomáš (45' Gazsi Sebastian), Ponikelský Štěpán (45' Pěnkava Patrik), Němec Dominik (45' Prchlík Matěj) - Halama Martin (45' Kalna Lukáš), Sehnoutka Štěpán (45' Kaczmarek Kacper Filip)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: V první třetině jsme ani tváří v tvář gólmanovi neproměnili několik vyložených šancí a celkově jsme působili na hřišti ospale. Druhou třetinu jsem pak přidali na pohybu bez míče a podařilo se nám prolomit střeleckou smůlu z první třetiny. Ve třetí třetině jsme v předváděné hře pokračovali a přidali jsme ještě několik branek do sítě soupeře. Po celý průběh zápasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme si došli pro vítězství. Jsme taktéž rádi, že se nám v posledním podzimním MU podařilo opět udržet čisté konto. Třetiny: 1:0, 7:0, 9:0