14.kolo, neděle 24. 3. 2019, 10:00

MFK Trutnov

4:4
1:0, 0:3, 1:3

17´ Kaczmarek (Kameník), 61´ Kaczmarek, 62´ Kaczmarek (Pěnkava), 88´ Halama (Kameník)

FC Hradec Králové: Jeřábek Michal (60' Svoboda Oliver, 30' Vik Filip) - Cobl Josef (45' Pěnkava Patrik), Chýlek Adam (45' Zámečník Marek) - Gazsi Sebastian (45' Málek David), Drbohlav Tomáš (45' Malý Matěj), Kameník František (45' Zimmerman Tomáš) - Halama Martin (45' Rychtář Tomáš), Kaczmarek Kacper Filip (45' Havrda Tomáš)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Dnešní zápas jsme odehráli proti o rok staršímu soupeři. První dvě třetiny byly z naší strany nevýrazné, scházelo nám větší nasazení, nemluvili jsme na sebe a náš herní projev nebyl dobrý. Ve druhé třetině pak naši nedůslednost soupeř zaslouženě 3x potrestal a šel do dvoubrankového vedení. Ve třetí třetině jsme na hřišti od začátku působili diametrálně odlišným dojmem. Byli jsme hladoví po balónu, nechyběla nám nabídka bez míče a na soupeře jsme od začátku vlétli. Odměnou nám byly dvě rychlé branky na začátku třetiny. V 88´minutě jsme se pak po vydařené akci dostali do vedení, načež soupeř v nastavení dokázal ze standardní situace nechytatelnou střelou vyrovnat. My příště musíme podat konstantní výkon po celých 90 minut! Pro nás dnes ale přínosné utkání, s fyzicky vyspělejším soupeřem, které mělo náboj až do jeho konce. Třetiny: 1:0, 0:3, 3:1