11.kolo, neděle 21. 10. 2018, 10:00

FK Kolín

4:10
4:1, 0:6, 0:3

2´ Kaczmarek, 32´ Gazsi, 38´ Kaczmarek (Rychtář), 45´ Sehnoutka (Hronek), 50´ Malý (Kaczmarek), 53´ Drbohlav (Gazsi), 56´ Kaczmarek,  66´ Gazsi (Zimmermann), 75´ Sehnoutka (Drbohlav), 78´ Němec (Hronek)

FC Hradec Králové: Zimmerman Tomáš - Prchlík Matěj, Meduna Tobiáš (45' Chýlek Adam) - Hronek Alexandr (45' Rychtář Tomáš), Drbohlav Tomáš (45' Ponikelský Štěpán), Hodas Marek (45' Gazsi Sebastian) - Němec Dominik (45' Málek David), Sehnoutka Štěpán (45' Kaczmarek Kacper Filip)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: V zápase proti staršímu soupeři jsme zaspali začátek a první třetinu jsme zaslouženě prohráli v poměru 1:4. Z naší strany to byl laxní výkon, kdy jsme hlavně směrem dozadu byli málo důrazní, a soupeř šel několikrát sám na naši branku. V pauze mezi třetinami jsme si museli připomenout, jak je třeba hrát proti staršímu soupeři a s čím chceme jít do druhé třetiny. Jsme rádi, že jsme pak ve druhé třetině dokázali naší hru zlepšit a skóre zápasu otočit. Druhou a třetí třetinu jsme podali výborný výkon. Dominovali jsme v držení míče, měli jsme spoustu závarů před brankou soupeře, i směrem dozadu jsme pak podali zlepšený výkon a už jsme do konce zápasu neinkasovali. Třetiny - 1:4. 6:0, 3:0