22.kolo, středa 22. 5. 2019, 15:00

FK Pardubice

7:0
4:0

3´ Sehnoutka, 10´ Halama, 27´ Sehnoutka, 35´ Pěnkava, 57´Baťka, 80´ Hronek, 90´ Meduna

FC Hradec Králové: Jeřábek Michal - Baťka Petr Jan (45' Chýlek Adam), Meduna Tobiáš (45' Machač Jan) - Prchlík Matěj (45' Hronek Alexandr), Drbohlav Tomáš (45' Pěnkava Patrik),Cobl Josef (45' Hodas Marek) - Halama Martin, Sehnoutka Štěpán (45' Gazsi Sebastian)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Za deštivého počasí jsme v derby přivítali Pardubice. Utkání mělo od začátku dosti podobný průběh. My jsme byli aktivnější, více jsme drželi míč a dařilo se nám vytvářet množství brankových příležitostí, ze kterých jsme ještě několik nedokázali proměnit. V první třetině jsme se brzy ujali vedení, které jsme pak ještě v jejím průběhu dokázali zaslouženě navýšit na rozdíl 3 branek. V dalších třetinách byl k vidění dosti podobný obrázek a my jsme si tak zaslouženě došli pro celkové vítězství. Směrem do defenzivy jsme rádi, že jsme dokázali udržet čisté konto. Třetiny: 3:0, 2:0, 2:0