20.kolo, sobota 4. 5. 2019, 10:00

TJ Svitavy

6:11
2:4, 2:0, 2:7

5´ Hronek (Ponikelský), 17´ Pěnkava, 29´ Kaczmarek (Drbohlav), 30´ Drbohlav (Cobl), 64´ Kaczmarek, 66´ Hodas (Kaczmarek), 68´ Gazsi, 81´ Cobl (Kaczmarek), 83´ Sehnoutka (Ponikelský), 88´ Cobl, 89´ Prchlík

FC Hradec Králové: Vik Filip (45' Jeřábek Michal) - Meduna Tobiáš (45' Machač Jan), Pěnkava Patrik (45' Cobl Josef) - Prchlík Matěj (45' Hronek Alexandr), Drbohlav Tomáš(45' Ponikelský Štěpán), Zimmerman Tomáš (45' Gazsi Sebastian) - Rychtář Tomáš (45' Hodas Marek), Kaczmarek Kacper Filip (45' Sehnoutka Štěpán)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Od začátku jsme dnes proti staršímu soupeři drželi míč a snažili jsme se najít cestu do jeho obrany. Hrálo se na zmenšeném hřišti a soupeři se i díky tomu dařilo dobře zhušťovat prostor před brankou. My jsme proto museli v předbrankovém prostoru rychle pracovat s míčem aby jsme se vůbec byli schopni do zakončení dostat. V průběhu zápasu jsme si ale i tak vytvářeli spousty šancí, střelecky jsme se pak ale výrazněji probudili až v poslední třetině. Soupeři se dnes naopak dařilo proměňovat své šance i z méně výhodných pozic. Vzhledem k průběhu zápasu dnes zasloužené vítězství. Třetiny: 2:4, 2:0, 2:7