V neděli 29.1.2023 jsme odehráli další kolo Interligy v Bratislavě.

SESTAVA: Pospíšil, Motálek, Zadrobílek, Němeček, Felix, Kefurt, Drbohlav, Tahal, Kareš, Čapek, Tichý, Šulc, Brož, Hiesl, Kučera, Ježek, Pirner

Zápasy:

FCHK - SK Sigma Olomouc 3:5
branky: 1' Zadrobílek (Kareš), 51' Čapek (Hiesl), 56' Motálek

Komentář:

Do zápasu jsme vstoupili na výbornou a hned v první minutě jsme se ujali vedení. Prvních 15 minut jsme pak hráli velmi dobrý fotbal. Dařilo se nám 1v1, otáčeli jsme hru a jediné, co chybělo, byly další branky. Několik šancí jsme nedokázali proměnit a tak postupně přebral iniciativu soupeř, který ještě do konce poločasu srovnal z penalty na 1:1. Druhý poločas byl pravým opakem. Dobrý vstup měla Olomouc, která ze své převahy dokázala vytěžit vedení 4:1. V tu dobu jsme se opět začali prosazovat my a snížili jsme až na rozdíl jedinné branky. Ke konci zápasu už se hra otevřela a jelikož se nám i přes nějaké náznaky vyrovnat nepodařilo, Sigma nás z brejku potrestala a stanovila konečný stav zápasu 5:3. Mrzí nás, že jsme po velmi slibném vstupu nedokázali nastolené tempo udržet a zápas tak dovést do vítězného konce.

FCHK - FC Petržalka 3:2
branky: 1' Kareš (Tahal), 18' Zadrobílek, 24' Šulc (Ježek)