FC Hradec Králové U13


FC Hradec Králové, a.s. U13 

sezóna 2019/2020

Horní řada zleva: Chýlek Adam, Pavlík Tobiáš, Rychtář Tomáš, Sehnoutka Štěpán, Halama Martin, Pěnkava Patrik, Kameník František, Baťka Petr Jan, Cobl Josef, Zimmermann Tomáš

Prostřední řada zleva: Ponikelský Štěpán, Svatoš Adam, Hronek Alexandr, Meduna Tobiáš, Svoboda Oliver, Dýčka Luboš, Pšenička Vojtěch, Prchlík Matěj, Kaczmarek Kacper Filip 

Dolní řada zleva: Jeřábek Michal, Drbohlav Tomáš, Machač Jan, Štěpán Martin (trenér), Koblása Pavel (trenér), Široký Filip, Gazsi Sebastian, Vik Filip

Na snímku chybí: Rejfek Otakar (trenér)

REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2018/2019

trenér:
PAVEL KOBLÁSA
tel.: +420 736 161 214
email: p.koblasa8@gmail.com

asistent trenéra:
OTAKAR REJFEK
tel.: +420 604 486 635
email: o.rejfek@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

V termínu 27.10. - 29.10. bude volno (podzimní prázdniny), ve středu 30.10. pak následuje MU s Kolínem, ve čtvrtek 31.10. volný den a první TJ bude v pátek 1.11.2019.

Začátek přípravy na léto 2020 (U14) bude ve středu 22.7.2020. 

přát., středa 31. 7. 2019, Pardubice
FK PardubiceFC Hradec Králové
15:9Report

10' Kaczmarek, 15' Kaczmarek, 20' Kaczmarek, 26' Kaczmarek, 40' Pavlík, 45' Rychtář, 55' Červinka, 60' Baťka, 67' Kameník (Ponikelský)

přát., sobota 3. 8. 2019, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
4:10Report

2' Cobl, 25' Pěnkava, 33' Cobl, 35' Cobl, 38' Kaczmarek, 45' Kaczmarek, 46' Halama, 81' Halama, 58' Zimmermann (Ponikelský), 71' Rychtář (Ponikelský) 

přát., sobota 10. 8. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Vysočina Jihlava
13:1Report

1' Kaczmarek (Prchlík), 5' Pavlík (Kaczmarek), 6' Gazsi, 10' Svatoš, 15' Pavlík, 21' Kaczmarek, 26' Pavlík, 45' Kaczmarek, 54' Červinka, 66' Drbohlav, 68' Prchlík, 75' Pavlík, 81' Kaczmarek

přát., středa 14. 8. 2019, Dolní Újezd
FC Hradec KrálovéFC Zbrojovka Brno
11:12Report

4' Sehnoutka, 14' Prchlík, 19' vlastní, 36' Kaczmarek,  42' Meduna, 48' Svatoš, 50' Kameník, 52' Kaczmarek, 53' Rychtář, 55' Kumpan, 60' Kumpan

přát., sobota 17. 8. 2019, Běchovice
Bohemians Praha 1905FC Hradec Králové
4:10Report

27' Kaczmarek (Ponikelský), 35' Kaczmarek (Machač), 35' Kaczmarek (Kameník), 71' Pavlík (Rychtář), 75' Pavlík (Pěnkava), 77' Pavlík (Cobl), 78' Pavlík (Rychtář), 86' Cobl (Rychtář), 89'  Rychtář (Cobl), 90' Pavlík (Rychtář)

přát., středa 21. 8. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéSK Slavia Praha
5:8Report

13' Gazsi (Ponikelský), 44' Svatoš (Drbohlav), 46' Svatoš (Ponikelský), 83' Ponikelský (Pavlík), 84' Ponikelský

turnaj, sobota 24. 8. 2019, Třeboň - dvoudenní
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
MU, sobota 24. 8. 2019, Hlinsko
FC HlinskoFC Hradec Králové
8:7Report

3' Hronek, 6' Hronek, 20' Sehnoutka, 40' Rychtář, 48' Rychtář, 52' Thiele, 77' Peterko

MU, neděle 1. 9. 2019, Praha
FK Viktoria ŽižkovFC Hradec Králové
2:13Report

6' Gazsi (Sehnoutka), 18' Ponikelský (Prchlík), 22' Rychtář (Baťka), 27' Rychtář (Baťka), 37' Meduna (Cobl), 39' Sehnoutka (Meduna), 50' Ponikelský (Machač), 57' Rychtář (Ponikelský), 59' Zimmermann (Ponikelský), 65' Hronek (Sehnoutka), 77' Machač (Zimmermann), 81' Zimmermann (Prchlík), 82' Ponikelský (Zimmermann)

MU, neděle 8. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Sellier&Bellot Vlašim
16:2Report

3' Sehnoutka (Ponikelský), 9' Hronek, 15' Baťka, 17' Halama, 25' Pěnkava (Prchlík), 45' Baťka (Hronek), 46' Ponikelský (Zimmermann), 59' Halama, 64' Gazsi (Sehnoutka), 69' Hronek (Gazsi), 71' Ponikelský (Zimmermann), 72' Ponikelský (Zimmermann), 73' Gazsi (Rychtář), 81' Pěnkava (Meduna), 85' Chýlek (Cobl), 86' Baťka (Chýlek)

PU, sobota 14. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
2:2Report

30' Ponikelský, 53' Rychtář (Pavlík)

13:00, sobota 14. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
7:1Report

22' Pšenička (Pěnkava), 23' Pěnkava (Zimmermann), 25' Baťka, 27' Halama (Zimmermann), 55' Halama (Sehnoutka), 57' Rychtář (Sehnoutka), 

MU, neděle 15. 9. 2019, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
1:10Report

25' Sehnoutka (Zimmermann), 35' Halama, 40' Sehnoutka (Zimmermann), 46' Sehnoutka (Zimmermann), 52' Polák (Halama), 62' Halama (Polák), 63' Halama (Polák), 65' Halama (pen.), 79' Polák (Halama), 85' Pšenička

MU, neděle 22. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéRMSK Cidlina
12:4Report

5' Hronek (Svoboda), 7' Cobl (Hronek), 9' Meduna (Cobl), 30' Halama (Gazsi), 39' Gazsi (Halama), 46' Pěnkava, 50' Meduna (Hronek), 53' Chýlek, 64' Pěnkava (Meduna), 72' Baťka (Ponikelský), 74' Gazsi (Zimmermann), 83' Gazsi (Machač)

přát., neděle 29. 9. 2019
AC Sparta PrahaFC Hradec Králové
6:1Report

3´ Hronek

Premier CUP, čtvrtek 3. 10. 2019, Praha
FC Hradec KrálovéSK Slavia Praha
09:00
MU, neděle 6. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
6:2Report

5' Ponikelský, 11' Halama (Sehnoutka), 39' Prchlík, 41' Baťka (Meduna), 58' Meduna (Pšenička), 86' Prchlík

MU, sobota 12. 10. 2019, V Průhonech
MFK ChrudimFC Hradec Králové
1:3Report

24´ Ponikelský (pen.), 52´ Hronek (Zimmermann), 61´ Cobl (Rychtář)

MU, středa 16. 10. 2019, Vysoké Mýto
Vysoké MýtoFC Hradec Králové
2:6Report

15' Zimmermann (Cobl), 21' Zimmermann (Pěnkava), 31' Zimmermann (Cobl), 51' Pěnkava (Machač), 60' Halama, 79' Zimmermann (Sehnoutka)

MU, neděle 20. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéMFK Trutnov
7:2Report

5' Halama (Machač), 6' Halama, 23' Rychtář (Gazsi, Pšenička), 25' Gazsi, 28' Rychtář (Pěnkava), 52' Halama, 53' Prchlík (Halama)

Ondrášovka, čtvrtek 24. 10. 2019, Přelouč
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
10:00
MU, sobota 26. 10. 2019, Mladá Boleslav
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
10:00
MU, středa 30. 10. 2019, Malšovický stadion
FC Hradec KrálovéFK Kolín
10:00
turnaj, sobota 2. 11. 2019, triangl (Sparta, Ml. Boleslav)
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
MU, neděle 3. 11. 2019, Malšovický stadion
FC Hradec KrálovéTJ Svitavy
10:00
Minirepublika, středa 13. 11. 2019, Šumperk
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
MU, neděle 17. 11. 2019, Čáslav UMT
FK ČáslavFC Hradec Králové
10:00
turnaj, sobota 23. 11. 2019, Pardubice triangl (Sparta, Pardubice)
FK PardubiceFC Hradec Králové
PU, sobota 7. 12. 2019, Wroclaw
Slask WroclavFC Hradec Králové

Následující akce

Kvalifikace - Ondrášovka 
Datum: 24.10.2019
Místo: Přelouč, Sportovní 776
Sraz: 8:00 v kabině
Rozlosování: 10:00 FCHK - Ústí n. Labem, 10:30 FCHK - Mladá Boleslav, 11:00 FCHK - Hlinsko, 11:30 FCHK - Pardubice, 12:00 FCHK - CHrudim, 12:30 FCHK - N. Bydžov, 13:00 FCHK - Náchod
Nominace: Pšenička, Meduna, Pěnkava, Machač, Hronek, Prchlík, Ponikelský, Drbohlav, Cobl, Halama, Sehnoutka, Baťka, Jeřábek
Náhradník: Zimmermann

MU: FK Mladá Boleslav
Datum: 26.10.2019
Místo: Ml. Boleslav
Sraz: 7:00 v kabině
Nominace: bude zveřejněna v pátek na TJ

Týdenní plán (21.10. - 27.10.2019) (šedé triko)

pondělí 21.10. - kompenzační TJ - ZŠ Sever (14:00 - 15:30)
úterý 22.10. - dopolední TJ - ZŠ Sever (8:15 - 9:30) 
úterý  22.10. - odpolední TJ - Háječek (14:00 - 16:00)
středa 23.10. - dopolední TJ - ZŠ Sever (7:00 - 8:30)
středa 23.10. - odpolední TJ - Háječek (14:00 - 16:00)
čtvrtek 24.10. - dopolední TJ - Háječek (9:20 - 10:50) / Nominovaní kvalifikace Ondrášovku (sraz: 8:00 v kabině)
pátek 25.10. - odpolední TJ - Háječek (14:00 - 16:00)
sobota 26.10. - MU: FK Mladá Boleslav (sraz: 7:00 v kabině)
neděle 27.10. - VOLNO


Články


Aktuální zprávyPremier CUP (Minirepublika)
3. 10. 2019 - u13

Aktuální zprávyZájemci se můžou hlásit do Coerver Academy
29. 8. 2019 - FC Hradec Králové

Aktuální zprávyKapřík CUP - 2.místo
26. 8. 2019 - u13

Mládež - reportážMezinárodní turnaj Roudnice nad Labem
3. 6. 2019 - u13

Mládež - reportáž2. MÍSTO na Ondrášovka CUP
9. 5. 2019 - u13

Mládež - reportážMinirepublika Hradec Králové
16. 4. 2019 - u13

Mládež - reportážKvalifikace na Ondrášovka CUP
1. 11. 2018 - u13

Mládež - reportážPremier CUP
3. 10. 2018 - u13


Mládež - reportážO pohár starosty města Náchod
13. 6. 2018 - AdminU13

Nepřehlédněte

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové 0:2

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků

Reportáž

O třech bodech z Vlašimi rozhodl druhý poločas