13:00, sobota 14. 9. 2019, 10:00

FK Mladá Boleslav

7:1
5:0

22' Pšenička (Pěnkava), 23' Pěnkava (Zimmermann), 25' Baťka, 27' Halama (Zimmermann), 55' Halama (Sehnoutka), 57' Rychtář (Sehnoutka),

FC Hradec Králové: Svoboda Oliver - Prchlík Matěj, Baťka Petr Jan (30' Chýlek Adam), Patrik Pěnkava, Pšenička Vojtěch (30' Meduna Tobiáš) - (30' Machač Jan), Ponikelský Štěpán, Drbohlav Tomáš, Zimmerman Tomáš (30' Halama Martin) - Sehnoutka Štěpán (30' Pavlík Tobiáš), Svatoš Adam (30' Rychtář Tomáš)

V utkání s Boleslaví jsme soupeře dokázali od začátku zatlačit a vytvářeli jsme si šance, které se nám ale prvních 20 minut nedařilo promněňovat. Pak Pšenička dalekonosnou střelou vstřelil první branku, na kterou se nám ještě do poločasu podařilo v krátkém sledu díky dobře zahraným standartním situacím navázat a do poločasu vstřelit ještě 4 branky. Druhý poločas měl pak podobný průběh, kdy jsme drželi míč a snažili jsme se najít cestu k soupeřově brance. Z naší strany povedené utkání, ve kterém jsme dokázali lépe využívat volných prostor. Poločas 5:0