FC Hradec Králové U13


FC Hradec Králové, a.s. U13 

sezóna 2019/2020

Horní řada zleva: Chýlek Adam, Pavlík Tobiáš, Rychtář Tomáš, Sehnoutka Štěpán, Halama Martin, Pěnkava Patrik, Kameník František, Baťka Petr Jan, Cobl Josef, Zimmermann Tomáš

Prostřední řada zleva: Ponikelský Štěpán, Svatoš Adam, Hronek Alexandr, Meduna Tobiáš, Svoboda Oliver, Dýčka Luboš, Pšenička Vojtěch, Prchlík Matěj, Kaczmarek Kacper Filip 

Dolní řada zleva: Jeřábek Michal, Drbohlav Tomáš, Machač Jan, Štěpán Martin (trenér), Koblása Pavel (trenér), Široký Filip, Gazsi Sebastian, Vik Filip

Na snímku chybí: Rejfek Otakar (trenér)

REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2019/2020

trenér:
PAVEL KOBLÁSA
tel.: +420 736 161 214
email: p.koblasa8@gmail.com

asistent trenéra:
PETR PEJCHA
tel.: +420 728 580 905
email: 
petr.pejcha@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Začátek přípravy na léto 2020 (U14) bude ve středu 22.7.2020. Letní soustředění proběhne v termínu 26.7 - 31.7.2020

PONDĚLNÍ TRÉNINK 11.5.2020 SE RUŠÍ!!!!


přát., středa 31. 7. 2019, Pardubice
FK PardubiceFC Hradec Králové
15:9Report
přát., sobota 3. 8. 2019, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
4:10Report
přát., sobota 10. 8. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Vysočina Jihlava
13:1Report
přát., středa 14. 8. 2019, Dolní Újezd
FC Hradec KrálovéFC Zbrojovka Brno
11:12Report
přát., sobota 17. 8. 2019, Běchovice
Bohemians Praha 1905FC Hradec Králové
4:10Report
přát., středa 21. 8. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéSK Slavia Praha
5:8Report
turnaj, sobota 24. 8. 2019, Třeboň - dvoudenní
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
MU, sobota 24. 8. 2019, Hlinsko
FC HlinskoFC Hradec Králové
8:7Report
MU, neděle 1. 9. 2019, Praha
FK Viktoria ŽižkovFC Hradec Králové
2:13Report
MU, neděle 8. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Sellier&Bellot Vlašim
16:2Report
PU, sobota 14. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
2:2Report
13:00, sobota 14. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
7:1Report
MU, neděle 15. 9. 2019, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
1:10Report
MU, neděle 22. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéRMSK Cidlina
12:4Report
přát., neděle 29. 9. 2019
AC Sparta PrahaFC Hradec Králové
6:1Report
Premier CUP, čtvrtek 3. 10. 2019, Praha
FC Hradec KrálovéSK Slavia Praha
09:00
MU, neděle 6. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
6:2Report
MU, sobota 12. 10. 2019, V Průhonech
MFK ChrudimFC Hradec Králové
1:3Report
MU, středa 16. 10. 2019, Vysoké Mýto
Vysoké MýtoFC Hradec Králové
2:6Report
MU, neděle 20. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéMFK Trutnov
7:2Report
Ondrášovka, čtvrtek 24. 10. 2019, Přelouč
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
10:00
MU, sobota 26. 10. 2019, Mladá Boleslav
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
5:6Report
MU, středa 30. 10. 2019
FC Hradec KrálovéFK Kolín
15:3Report
přát., sobota 2. 11. 2019, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéAC Sparta Praha
1:5Report
přát., sobota 2. 11. 2019, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
7:2Report
MU, neděle 3. 11. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéTJ Svitavy
8:0Report
Minirepublika, středa 13. 11. 2019, Šumperk
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
MU, sobota 16. 11. 2019, Čáslav UMT
FK ČáslavFC Hradec Králové
0:9Report
PU, sobota 23. 11. 2019, Ohrazenice
AC Sparta PrahaFC Hradec Králové
3:3Report
PU, sobota 23. 11. 2019, Ohrazenice
FK PardubiceFC Hradec Králové
4:3Report
přát., neděle 24. 11. 2019, Liberec
FC Slovan LiberecFC Hradec Králové
3:6Report
přát., neděle 1. 12. 2019, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéBohemians Praha 1905
16:0Report
přát., sobota 18. 1. 2020, Na Stoupách
FC Vysočina JihlavaFC Hradec Králové
4:3Report
přát., sobota 25. 1. 2020, Lubin
Zaglebie LubinFC Hradec Králové
6:0Report
přát., neděle 26. 1. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéFK Teplice
13:4Report
přát., neděle 2. 2. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéFK Ústí nad Labem
5:3Report
přát., neděle 9. 2. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéBohemians Praha 1905
15:0Report
přát., neděle 9. 2. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéSK Sigma Olomouc
4:1Report
přát., sobota 15. 2. 2020, Mladá Boleslav
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
2:4Report
přát., sobota 15. 2. 2020, Mladá Boleslav
MFK VítkoviceFC Hradec Králové
0:9Report
přát., středa 26. 2. 2020, Nymburk
SK Slavia PrahaFC Hradec Králové
5:1Report
přát., pátek 28. 2. 2020, Malšovický stadion (U14)
FC Hradec KrálovéRMSK Cidlina
7:2Report
přát., sobota 7. 3. 2020, Brno
FC Zbrojovka BrnoFC Hradec Králové
2:4Report
neděle 15. 3. 2020, Ohrazenice
FK PardubiceFC Hradec Králové
14:30
přát., neděle 15. 3. 2020, Ohrazenice
FC Baník OstravaFC Hradec Králové
17:00
MU, sobota 21. 3. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéFK Čáslav
14:00
přát., sobota 28. 3. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéFC Slovan Liberec
MU, neděle 29. 3. 2020, Kolín, Brankovická UMT
FK KolínFC Hradec Králové
10:00
přát., sobota 4. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéAC Sparta Praha
14:00
přát., sobota 4. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Baník Ostrava
16:00
MU, neděle 5. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Hlinsko
10:00
MU, čtvrtek 9. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Viktoria Žižkov
16:30
MU, sobota 18. 4. 2020, Vlašim, Na lukách UMT
FC Sellier&Bellot VlašimFC Hradec Králové
10:00
MU, neděle 26. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Náchod
10:00
Minirepublika, úterý 28. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéMŠK Žilina
MU, středa 29. 4. 2020, Hlušice
RMSK CidlinaFC Hradec Králové
17:00
Ondrášovka, sobota 2. 5. 2020, Šumperk
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
Ondrášovka, neděle 3. 5. 2020, Šumperk
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
MU, čtvrtek 7. 5. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéVysoké Mýto
16:30
MU, středa 20. 5. 2020, Dolíček
FK PardubiceFC Hradec Králové
16:00
10:00, neděle 24. 5. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéMFK Chrudim
10:00
přát., sobota 30. 5. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
10:00
MU, neděle 31. 5. 2020, Horní Staré Město
MFK TrutnovFC Hradec Králové
16:00
Minirepublika, čtvrtek 4. 6. 2020, Trenčín
AS TrenčínFC Hradec Králové
MU, sobota 6. 6. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
10:00
turnaj, sobota 6. 6. 2020, VT - Kroměříž (doprava AUTY)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
turnaj, neděle 7. 6. 2020, Kroměříž (doprava AUTY)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
turnaj, sobota 13. 6. 2020, Roudnice n. L. (dvoudenní)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
MU, neděle 14. 6. 2020, Svitavy
TJ SvitavyFC Hradec Králové
10:00
turnaj, neděle 14. 6. 2020, Roudnice n. L. (dvoudenní)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
turnaj, sobota 20. 6. 2020, Náchod
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
turnaj, neděle 21. 6. 2020, Náchod
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové

Následující akce

Týdenní plán (9.3. - 15.3.2020) (modré triko)

pondělí 9.3. - regenerační TJ (bazén/hala Sever) - 14:00 - 15:00
úterý 10.3. - dopolední TJ (UMT Sever) - 8:00 - 9:30, 
úterý 10.3. - odpolední TJ (UMT Slavia) - 14:00 - 16:00
středa 11.3. - odpolední TJ - 13:15 - 15:50 (UMT Bavlna) 
pátek 13.3. - odpolední TJ (UMT Malšák) - 13:30 - 15:00  - ZRUŠENO!!!

sobota 14.3. - VOLNO
neděle 15.3. - PU: FK Pardubice, FC Baník Ostrava - ZRUŠENO !!!


Články


Aktuální zprávyMinirepublika Olomouc
14. 11. 2019 - u13

Aktuální zprávyKvalifikace Ondrášovka CUP - 1.místo
24. 10. 2019 - u13

Aktuální zprávyPremier CUP (Minirepublika)
3. 10. 2019 - u13

Aktuální zprávyZájemci se můžou hlásit do Coerver Academy
29. 8. 2019 - FC Hradec Králové

Aktuální zprávyKapřík CUP - 2.místo
26. 8. 2019 - u13

Mládež - reportážMezinárodní turnaj Roudnice nad Labem
3. 6. 2019 - u13

Mládež - reportáž2. MÍSTO na Ondrášovka CUP
9. 5. 2019 - u13

Mládež - reportážMinirepublika Hradec Králové
16. 4. 2019 - u13

Mládež - reportážKvalifikace na Ondrášovka CUP
1. 11. 2018 - u13

Mládež - reportážPremier CUP
3. 10. 2018 - u13

Nepřehlédněte

Preview

Zdenko Frťala: Vítkovice jsou zranitelné v defenzivě

Rozhovory

Denis Donát: Myslím na to, co příště udělat líp

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: FC Hradec Králové – FK Ústí n/L 1:0