5:1
4:0

49' Pavlík

Jeřábek Michal (35' Kačena Matěj) - Pšenička Vojtěch, Baťka Petr Jan, Svatoš Adam (35' Patrik Pěnkava), Meduna Tobiáš - Machač Jan, Ponikelský Štěpán (55' Drbohlav Tomáš), Pavlík Tobiáš (35' Luboš Dyčka), Kameník František (10' Cobl Josef) - Kaczmarek Filip Kacper, Sehnoutka Štěpán (55' Rychtář Tomáš)

Naprosto tragický začátek zápasu z naší strany určil ráz utkání. Ve 3 ́ minutě jsme prohrávali už o dvě branky a celý první poločas jsme na hřišti jednoduše prospali. Z naší strany to byl laxní výkon naprosto bez emocí a fotbalovosti. Druhý poločas jsme pak sice podali o poznání lepší výkon čemuž odpovídá i skóre tohoto poločasu (1:1). Ale výkon z první půle dnes naprosto zastínil cokoliv dalšího. Doufám, že to pro nás bude sloužit jako vykřičník do dalších utkání, aby se podobný blackout neopakoval! Poločas: 4:0