FC Hradec Králové15:9

přát., středa 31. 7. 2019, 10:00

15:9
3:4, 3:0, 8:2, 1:3

10' Kaczmarek, 15' Kaczmarek, 20' Kaczmarek, 26' Kaczmarek, 40' Pavlík, 45' Rychtář, 55' Červinka, 60' Baťka, 67' Kameník (Ponikelský)

FC Hradec Králové: SESTAVA "A": Svoboda Oliver - Meduna Tobiáš, Pšenička Vojtěch (35' Červinka Tadeáš) - Hronek Alexandr, Ponikelský Štěpán (35' Patrik Pěnkava), Kameník František (35' Zimmerman Tomáš) - Rychtář Tomáš, Kaczmarek Filip Kacper SESTAVA "B": Jeřábek Michal (35' Vik Filip) - Baťka Petr Jan, Machač Jan (35' Svatoš Adam) - Prchlík Matěj (35' Hodas Marek), Luboš Dyčka, Cobl Josef (35' Široký Filip) - Pavlík Tobiáš, Halama Martin

Komentář, Pavel Koblása - trenér: V prvním přípravném utkání se hrálo na dvou hřištích 7+1. První skupina v obou svých "poločasech" dokázala zvítězit, kdy si vytvářela značné množství brankových přílěžitostí, z nichž však spoustu nedokázala proměnit a vyhrát tak větším rozdílem. Druhá skupina pak po špatném výkonu, kdy se nebyla schopna dostat do tempa hry oba poločasy výrazně prohrála, což určilo výsledek utkání. Na tomto hřišti jsme často kazili základní přihrávky, špatně jsme si přebírali hráče, chodili jsme pozdě do osobních soubojů a celkově výkon zůstal daleko za očekáváním. Do příště musíme podat vyrovnanější a kvalitnější výkon na obou hřištích! Třetiny: 3:0, 3:4, 8:2, 1:3