MU, neděle 15. 9. 2019, 10:00

FK Náchod

1:10
1:1, 0:4, 0:5

25' Sehnoutka (Zimmermann), 35' Halama, 40' Sehnoutka (Zimmermann), 46' Sehnoutka (Zimmermann), 52' Polák (Halama), 62' Halama (Polák), 63' Halama (Polák), 65' Halama (pen.), 79' Polák (Halama), 85' Pšenička

FC Hradec Králové: Svoboda Oliver - Baťka Petr Jan (45' Pšenička Vojtěch), Chýlek Adam - Prchlík Matěj (45' Vacek Tomáš), Patrik Pěnkava, Zimmerman Tomáš (45' Vacek Tomáš) - Polák Vojtěch (45' Rychtář Tomáš), Sehnoutka Štěpán (45' Halama Martin)

První třetinu a speciálně pak její začátek jsme na hřišti víceméně prospali, čehož důrazně a rychle hrající soupeř využil a zaslouženě se ujal vedení 1:0. S přibývajícím časem jsme začínali přídávat na obrátkách a měli jsme už v první třetině několik slibných šancí, které jsme ale buď neproměnili, nebo je zastavila branková konstrukce. Do druhé třetiny jsme přidali na rychlosti a důrazu v osobních soubojích, zlepšili jsme práci s míčem a po standartních situacích jsme se ujali dvoubrankového vedení, které jsme ještě do konce třetiny dokázali navýšit. Třetí třetinu už jsme pak víceméně kontrolovali průběh zápasu a podařilo se nám přidat další branky. Soupeř po celý průběh hrozil převážně z brejkových situací, rychlým přechodem nahoru, což se mu hlavně v první polovině zápasu dařilo. Pro nás dnes ale další zkušenosti, kdy jsme se museli srovnávat s nepříjemnou agresivní hrou soupeře. Třetiny 1:1, 0:4, 0:5