FC Hradec Králové2:4

přát., sobota 15. 2. 2020, 15:00

2:4
0:3

7' Kaczmarek (Pavlík), 10' Rychtář (Kameník), 15' Rychtář (Kameník), 37' Kaczmarek (Kačena)

Jeřábek Michal (25' Kačena Matěj) - Pšenička Vojtěch (25' Svatoš Adam), Baťka Petr Jan (25'  Hradecký Jan) - Kameník František (25' Prchlík Matěj), Luboš Dyčka (25' Pavlík Tobiáš), Široký Filip - Kaczmarek Filip Kacper (25' Rychtář Tomáš), Sehnoutka Štěpán (25' Gazsi Sebastián)

Zápas jsme ve svůj prospěch rozhodli v prvním poločase, ve kterém jsme byli na hřišti lepším týmem. Dařilo se nám často po pohledných akcích dostávat před branku soupeře a zaslouženě jsme vstřelili 3 branky. Ve druhém poločase jsme pak prospali začátek a hra se vyrovnala. Poločas se pak dohrál ve svižném tempu se šancemi na obou stranách. Celkově výsledek odpovídá dění na hřišti. Poločas 3:0.