přát., středa 21. 8. 2019, 10:00

SK Slavia Praha

5:8
1:3, 2:3, 2:2

13' Gazsi (Ponikelský), 44' Svatoš (Drbohlav), 46' Svatoš (Ponikelský), 83' Ponikelský (Pavlík), 84' Ponikelský

FC Hradec Králové: Jeřábek Michal - Baťka Petr Jan (45' Patrik Pěnkava), Meduna Tobiáš (45' Pšenička Vojtěch) - Prchlík Matěj, Drbohlav Tomáš (45' Luboš Dyčka), Cobl Josef - Svatoš Adam (45' Gazsi Sebastián), Pavlík Tobiáš (45' Ponikelský Štěpán)

Komentář - Pavel Koblása, trenér: V dnešním zápase se hrálo ve vysokém tempu po celých 90 minut. My jsme proti kvalitnímu soupeři podali dobrý výkon, kterému ale chyběla větší kvalita ve finální fázi. V průběhu zápasu jsme neproměnili několik 100% šancí, což nás v konečném zúčtování stálo lepší výsledek, na který vzhledem k množství vytvořených šancí a předvedené hře z naší strany určitě bylo. Herně jsme obstáli, což nás těší, ale je stále na čem pracovat. Třetiny: 1:3, 2:3, 2:2