přát., neděle 9. 2. 2020, 12:30

SK Sigma Olomouc

4:1
2:1

8' Kaczmarek (Sehnoutka), 16' Ponikelský, 38' Sehnoutka (Pavlík), 47' Gazsi (Pavlík)

Jeřábek Michal (30' Kačena Matěj) - Pšenička Vojtěch (30' Patrik Pěnkava), Baťka Petr Jan (30' Svatoš Adam) - Cobl Josef (30' Kameník František), Ponikelský Štěpán (30' Pavlík Tobiáš), Drbohlav Tomáš - Kaczmarek Filip Kacper (30' Gazsi Sebastián), Sehnoutka Štěpán

Zápas v dobrém tempu, ve kterém jsme brzy po začátku prohrávali 0:1. I přes neproměněnou penaltu jsme ještě do poločasu dokázali skóre otočit v náš prospěch. Ve druhém poločase se nám pak podařilo vedení navýšit a zaslouženě jsme si tak došli pro celkové vítězství. V průběhu zápasu se oba týmy střídaly v držení míče, my jsme však byli nebezpečnější a efektivnější ve vápně soupeře. Poločas 2:1