FC Hradec Králové4:10

přát., sobota 17. 8. 2019

4:10
3:3, 0:0, 1:7

27' Kaczmarek (Ponikelský), 35' Kaczmarek (Machač), 35' Kaczmarek (Kameník), 71' Pavlík (Rychtář), 75' Pavlík (Pěnkava), 77' Pavlík (Cobl), 78' Pavlík (Rychtář), 86' Cobl (Rychtář), 89'  Rychtář (Cobl), 90' Pavlík (Rychtář)

FC Hradec Králové: Jeřábek Michal (52' Svoboda Oliver) - Baťka Petr Jan (52' Pšenička Vojtěch), Meduna Tobiáš (52' Patrik Pěnkava) - Zimmerman Tomáš (35' Machač Jan, 70' Prchlík Matěj), Ponikelský Štěpán (52' Drbohlav Tomáš), Kameník František (52' Cobl Josef) - Svatoš Adam (52' Rychtář Tomáš), Kaczmarek Filip Kacper (52' Pavlík Tobiáš)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Zápas jsme začali aktivně a prvních 15' jsme byli lepším týmem. Od začátku jsme ale spalovali šanci za šancí a soupeř nás tak v polovině první třetiny z brejku potrestal a otevřel skóre. V zápěti to bylo už 0:2 po naší chybné rozehrávce od gólmana. V tu dobu soupeř hru vyrovnal a ze třetí nebezpečné situace před naší brankou zvýšil už na 0:3. Po třetí inkasované brance jsme se opět dostali do tlaku, konečně se nám podařilo protrhnout střeleckou smůlu a do konce třetiny ještě zaslouženě vyrovnat. Druhou třetinu jsme opět byli aktivnějším týmem a snažili jsme se strhnout vedení na naší stranu, nedařilo se nám však ani v těch 100% šancích gólmana soupeře překonat. Soupeř v tu dobu hrozil z brejkových situací. Ve třetí třetině jsme se pak dokázali prosadit už v první minutě a hned v závěsu přidat další branky, které rozhodly utkání v náš prospěch. Dnes dobrý výkon po celých 105 minut! Jsme rádi, že jsme i přes nepříznivý vývoj v první třetině dokázali zápas otočit. Třetiny: 3:3, 0:0, 1:7.