MU, neděle 22. 9. 2019, 10:00

RMSK Cidlina

12:4
4:2, 4:1, 4:1

5' Hronek (Svoboda), 7' Cobl (Hronek), 9' Meduna (Cobl), 30' Halama (Gazsi), 39' Gazsi (Halama), 46' Pěnkava, 50' Meduna (Hronek), 53' Chýlek, 64' Pěnkava (Meduna), 72' Baťka (Ponikelský), 74' Gazsi (Zimmermann), 83' Gazsi (Machač)

FC Hradec Králové: Svoboda Oliver - Baťka Petr Jan (45' Pšenička Vojtěch), Machač Jan (45' Chýlek Adam) - Zimmerman Tomáš (45' Cobl Josef), Ponikelský Štěpán (45' Patrik Pěnkava), Prchlík Matěj (45' Hronek Alexandr) - Halama Martin (45' Sehnoutka Štěpán), Gazsi Sebastián (45' Meduna Tobiáš)

První branku zápasu i přes náš aktivní začátek dokázal vstřelit soupeř, my jsme však bleskově zareagovali a během 4 minut třemi brankami otočili skóre zápasu ve svůj prospěch. V dalším průběhu zápasu jsme pak byli aktivnějším týmem, více jsme drželi míč, podařilo se nám vstřelit další branky a zaslouženě jsme si došli pro celkové vítězství. Třetiny: 4:2, 4:1, 4:1