MU, neděle 20. 10. 2019, 10:00

MFK Trutnov

7:2
5:1, 2:1, 0:0

5' Halama (Machač), 6' Halama, 23' Rychtář (Gazsi, Pšenička), 25' Gazsi, 28' Rychtář (Pěnkava), 52' Halama, 53' Prchlík (Halama)

FC Hradec Králové: Jeřábek Michal - Baťka Petr Jan (45' Chýlek Adam), Machač Jan (45' Pšenička Vojtěch) - Prchlík Matěj (45' Meduna Tobiáš), Drbohlav Tomáš (45' Patrik Pěnkava), Cobl Josef (45' Zimmerman Tomáš) - Ponikelský Štěpán (45' Gazsi Sebastián), Rychtář Tomáš (45' Halama Martin)

Dnešní utkání jsme rozhodli již v první třetině, kterou jsme dokázali vyhrát v poměru 5:1. První třetina byla z naší strany povedená, dařilo se nám držet míč, dostávat se do šancí a zaslouženě jsme jí vysoko vyhráli. Za zmínku stojí třetí branka, kterou jsme vstřelili po pohledné rychlé kombinaci přes celé hřiště. Ve druhé a třetí třetině se nám pak tolik nedařilo správně řešit situace ve vápně soupeře, kde jsme zahodili několik 100% šancí. Musíme ale pochválit i soupeře, který bojoval až do poslední minuty utkání a znepříjěmňoval nám finální řešení. Třetiny: 5:1, 2:1, 0:0