přát., středa 14. 8. 2019, 10:00

FC Zbrojovka Brno

11:12
1:3, 2:4, 2:3, 2:6,

4' Sehnoutka, 14' Prchlík, 19' vlastní, 36' Kaczmarek,  42' Meduna, 48' Svatoš, 50' Kameník, 52' Kaczmarek, 53' Rychtář, 55' Kumpan, 60' Kumpan

FC Hradec Králové: SESTAVA "A" - Svoboda Oliver - Baťka Petr Jan, Meduna Tobiáš (45' Červinka Tadeáš) - Prchlík Matěj, Pavlík Tobiáš (45' Drbohlav Tomáš), Kameník František - Kumpan Adam (45' Rychtář Tomáš), Kaczmarek Filip Kacper SESTAVA "B" - Jeřábek Michal - Svatoš Adam, Pšenička Vojtěch (45' Patrik Pěnkava) - Machač Jan, Ponikelský Štěpán (45' Luboš Dyčka), Cobl Josef (45' Široký Filip) - Gazsi Sebastián, Sehnoutka Štěpán

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Prvních 15' minut jsme měli na obou hřištích herní převahu a vytvořili jsme si několik vyložených šancí, ze kterých jsme ale dokázali vytěžit pouze jednu branku. Naopak soupeř pak svoje šance využil a postupně přebral iniciativu na hřišti do konce poločasu on. Druhý poločas jsme začali tak, jako jsme skončili ten první a až postupem času jsme začínali mít více ze hry. Na prvním hřišti se nám pak podařilo svoje šance zužitkovat a poločas výrazněji vyhrát. Na druhém hřišti se nám pak střelecky tolik nedařilo a celkově dnes v celém zápase mrzí spousta nevyužitých šancí. Zlepšit musíme přebírání a dostupování hráčů. Poločasy na obou hřištích: 1:3, 2:4, 6:2, 2:3