FC Hradec Králové3:3

PU, sobota 23. 11. 2019, 15:00

3:3
1:2

2' Zima, 28' Pavlík (Sehnoutka), 58' Halama (Gazsi)

FC Hradec Králové: Jeřábek Michal (30' Svoboda Oliver) - Machač Jan (30' Prchlík Matěj), Patrik Pěnkava, Baťka Petr Jan (30' Svatoš Adam), Meduna Tobiáš (30' Pšenička Vojtěch) - Zima Jiří (30' Hronek Alexandr), Luboš Dyčka, Drbohlav Tomáš (30' Ponikelský Štěpán), Cobl Josef (30' Halama Martin) - Sehnoutka Štěpán (30' Červinka Tadeáš), Pavlík Tobiáš (30' Gazsi Sebastián)

V utkání jsme byli více na míči, dařilo se nám individuálně i kombinačně a celkově i když je určitě na čem pracovat od nás z herního hlediska dnes povedený výkon. Bohužel jsme však nebyli dostatečně produktivní a zahodili jsme spoustu šancí, které měli skončit brankou. Sparta nás za toto v poslední minutě potrestala a z brejku dokázala vyrovnat na končených 3:3. Poločas: 1:2