FC Hradec Králové U13


FC Hradec Králové, a.s. U13 

sezóna 2019/2020

Horní řada zleva: Chýlek Adam, Pavlík Tobiáš, Rychtář Tomáš, Sehnoutka Štěpán, Halama Martin, Pěnkava Patrik, Kameník František, Baťka Petr Jan, Cobl Josef, Zimmermann Tomáš

Prostřední řada zleva: Ponikelský Štěpán, Svatoš Adam, Hronek Alexandr, Meduna Tobiáš, Svoboda Oliver, Dýčka Luboš, Pšenička Vojtěch, Prchlík Matěj, Kaczmarek Kacper Filip 

Dolní řada zleva: Jeřábek Michal, Drbohlav Tomáš, Machač Jan, Štěpán Martin (trenér), Koblása Pavel (trenér), Široký Filip, Gazsi Sebastian, Vik Filip

Na snímku chybí: Rejfek Otakar (trenér)

REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2018/2019

trenér:
PAVEL KOBLÁSA
tel.: +420 736 161 214
email: p.koblasa8@gmail.com

asistent trenéra:
OTAKAR REJFEK
tel.: +420 604 486 635
email: o.rejfek@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Začátek přípravy na léto 2020 (U14) bude ve středu 22.7.2020. 

Odpolední tréninky v zimním režimu - platnost od 4.11.2019 do 31.3.2020

úterý - 14:30 - 16:00 - UMT Slavia
středa - 14:30 - 16:00 - UMT Bavlna
pátek - 14:00 - 16:00 - UMT Sever


přát., středa 31. 7. 2019, Pardubice
FK PardubiceFC Hradec Králové
15:9Report
přát., sobota 3. 8. 2019, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
4:10Report
přát., sobota 10. 8. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Vysočina Jihlava
13:1Report
přát., středa 14. 8. 2019, Dolní Újezd
FC Hradec KrálovéFC Zbrojovka Brno
11:12Report
přát., sobota 17. 8. 2019, Běchovice
Bohemians Praha 1905FC Hradec Králové
4:10Report
přát., středa 21. 8. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéSK Slavia Praha
5:8Report
turnaj, sobota 24. 8. 2019, Třeboň - dvoudenní
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
MU, sobota 24. 8. 2019, Hlinsko
FC HlinskoFC Hradec Králové
8:7Report
MU, neděle 1. 9. 2019, Praha
FK Viktoria ŽižkovFC Hradec Králové
2:13Report
MU, neděle 8. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Sellier&Bellot Vlašim
16:2Report
PU, sobota 14. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
2:2Report
13:00, sobota 14. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
7:1Report
MU, neděle 15. 9. 2019, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
1:10Report
MU, neděle 22. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéRMSK Cidlina
12:4Report
přát., neděle 29. 9. 2019
AC Sparta PrahaFC Hradec Králové
6:1Report
Premier CUP, čtvrtek 3. 10. 2019, Praha
FC Hradec KrálovéSK Slavia Praha
09:00
MU, neděle 6. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
6:2Report
MU, sobota 12. 10. 2019, V Průhonech
MFK ChrudimFC Hradec Králové
1:3Report
MU, středa 16. 10. 2019, Vysoké Mýto
Vysoké MýtoFC Hradec Králové
2:6Report
MU, neděle 20. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéMFK Trutnov
7:2Report
Ondrášovka, čtvrtek 24. 10. 2019, Přelouč
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
10:00
MU, sobota 26. 10. 2019, Mladá Boleslav
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
5:6Report
MU, středa 30. 10. 2019
FC Hradec KrálovéFK Kolín
15:3Report
přát., sobota 2. 11. 2019, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéAC Sparta Praha
1:5Report
přát., sobota 2. 11. 2019, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
7:2Report
MU, neděle 3. 11. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéTJ Svitavy
8:0Report
Minirepublika, středa 13. 11. 2019, Šumperk
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
MU, sobota 16. 11. 2019, Čáslav UMT
FK ČáslavFC Hradec Králové
15:00
turnaj, sobota 23. 11. 2019, Pardubice triangl (Sparta, Pardubice)
FK PardubiceFC Hradec Králové
přát., neděle 24. 11. 2019, Liberec
FC Slovan LiberecFC Hradec Králové
14:00
přát., neděle 1. 12. 2019, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéBohemians Praha 1905
14:00
PU, neděle 8. 12. 2019, Wroclaw
Slask WroclavFC Hradec Králové

Následující akce

Minirepublika
Datum: 13.11.2019
Místo: Změna místa !! ... Olomouc -  hřiště HFK Olomouc (adresa bude dodána)
Soupeři: ŠK Slovan Bratislava, FK Šumperk, FK Ústí nad Labem, MFK Karviná
Sraz: 6:00 na Háječku v šatně 
Nominace: Baťka, Cobl, Červinka, Drbohlav, Gazsi, Halama, Hronek, Chýlek, Dýčka, Machač, Meduna, Ponikelský, Prchlík, Pšenička, Rychtář, Svatoš, Široký, Zimmermann

MU - FK Čáslav
Datum: 16.11.2019
Místo: Čáslav
Sraz: 12:45 v šatně na Háječku
Nominace: bude zveřejněna v pátek na TJ

Týdenní plán (11.11. - 17.11.2019) (šedivé triko)

pondělí 11.11. - kompenzační TJ - ZŠ Sever/ bazén (14:00 - 15:30)
úterý 12.11. - dopolední TJ - ZRUŠENO !! od 8:00 bude probíhat měření
úterý 12.11. - odpolední TJ - UMT Slavia (14:30 - 16:00)
středa 13.11. - Minirepublika (sraz: 6:45 v na Háječku v šatně)
čtvrtek 14.11. - dopolední TJ - Hala Slavia (7:30 - 9:00)
pátek 15.11. - odpolední TJ - UMT Sever (14:00 - 16:00)
sobota 16.11. - MU: FK Čáslav (sraz: 12:45)
neděle 17.11. - VOLNO


Články


Aktuální zprávyKvalifikace Ondrášovka CUP - 1.místo
24. 10. 2019 - u13

Aktuální zprávyPremier CUP (Minirepublika)
3. 10. 2019 - u13

Aktuální zprávyZájemci se můžou hlásit do Coerver Academy
29. 8. 2019 - FC Hradec Králové

Aktuální zprávyKapřík CUP - 2.místo
26. 8. 2019 - u13

Mládež - reportážMezinárodní turnaj Roudnice nad Labem
3. 6. 2019 - u13

Mládež - reportáž2. MÍSTO na Ondrášovka CUP
9. 5. 2019 - u13

Mládež - reportážMinirepublika Hradec Králové
16. 4. 2019 - u13

Mládež - reportážKvalifikace na Ondrášovka CUP
1. 11. 2018 - u13

Mládež - reportážPremier CUP
3. 10. 2018 - u13


Nepřehlédněte

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: FC Hradec Králové B - FK Teplice B 7:1

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků

Reportáž

Proti Vítkovicím jasná výhra Votroků