FC Hradec Králové U13


FC Hradec Králové, a.s. U13 

sezóna 2018/2019 
dolní řada zleva:  Lukáš Kolín, Matěj Malý, Jonáš Panchartek, Antonín Svoboda - asistent trenéra, Petr Blažek - trenér, Denis Rejman, Šimon Moravčík, David Málek
prostřední řada zleva: Matěj Halama, Jan Chaloupek, Roman Kašpar, Ondřej Novotný, Joeri Jesse Heerkens, Jan Špina, Marek Zámečník, Tomáš Havrda
horní řada zleva: Dominik Sejkora, Vojtěch Pšenička, Petr Žalud, David Kuřátko, Dominik Novák, Matěj Vacek, Matěj Polák
na snímku chybí:
Matyáš Kijonka, Marek Kulič, Matěj Šťastný

Realizační tým pro sezónu 2018/19:


Trenér:

PETR BLAŽEK

tel.: +420 721 475 556
email: blazekpetr0@gmail.com


Asistent trenéra:

ANTONÍN SVOBODA

tel.: +420 721 250 460
email: SvobodakTony@email.cz


FOTOGALERIE týmu ZDE


Důležitá upozornění:

Měření Fitbee - 26.11. 2018 od 14.30 - účast nutná!
Podzimní část sezóny končí pátečním TJ 14.12. 2018.

Hrací plochy - zimní období:

ÚT 14:00 - 15:30, hala Sever
ST 14:30 - 16:30, UMT Bavlna
PÁ 14:00 - 16:00, UMT Sever

Přípravná utkání - zima:

NE 21.1. 2019: FC HK - FK Pardubice, začátek 10:00, UMT Všesportovní stadion
SO 26.1. 2019: Bohemians Praha 1905 - FC HK, začátek 11:00, UMT Uhříněves
SO 9.2 2019: FK Teplice - FC HK, začátek 13:00, UMT Teplice
NE 17.2. 2019: FC HK - SK Sigma Olomouc, začátek 10:00, UMT Všesportovní stadion
ČT 21.2. 2019: SK Slavia Praha - FC HK, začátek 15:00, UMT Nymburk
SO 2.3. 2019, FC HK - FK Mladá Boleslav, bude upřesněno
SO 9.3. 2019: Triangl (SK Slovan Bratislava, FC Nitra, FC HK), čas upřesníme, UMT Bratislava
NE 17.3. 2019: FC HK - FC Zbrojovka Brno, začátek 10:00, UMT Všesportovní stadion

Změny v programu vyhrazeny!!!

TÝDENNÍ PLÁNY ke ztažení ZDE

přát., středa 25. 7. 2018, Pardubice
FK PardubiceFC Hradec Králové
9:14Report
turnaj, sobota 28. 7. 2018, Jablonec
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
přát., sobota 4. 8. 2018, Roudnice nad Labem
FK TepliceFC Hradec Králové
6:12Report
přát., neděle 12. 8. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Vysočina Jihlava
8:3Report
přát., středa 15. 8. 2018, Eden
SK Slavia PrahaFC Hradec Králové
12:2Report
přát., sobota 18. 8. 2018, Praha - Ruzyně
FK Dukla PrahaFC Hradec Králové
3:3Report
přát., středa 22. 8. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
4:1Report
4.kolo, sobota 1. 9. 2018, Chrudim
MFK ChrudimFC Hradec Králové
0:4Report
2. kolo, středa 5. 9. 2018, Hlušice
RMSK CidlinaFC Hradec Králové
7:5Report
5. kolo, sobota 8. 9. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Čáslav
11:2Report
6. kolo, sobota 15. 9. 2018, Vlašim
FC Sellier&Bellot VlašimFC Hradec Králové
2:6Report
přát., neděle 16. 9. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéBohemians Praha 1905
4:9Report
7. kolo, neděle 23. 9. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéTJ Svitavy
18:0Report
8. kolo, neděle 30. 9. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéVysoké Mýto
6:2Report
Premier CUP U13, středa 3. 10. 2018, Eden, Slávie
SK Slavia PrahaFC Hradec Králové
10:00
9. kolo, sobota 6. 10. 2018, Pardubice
FK PardubiceFC Hradec Králové
2:4Report
10.kolo, neděle 14. 10. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéSK Polaban Nymburk
19:0Report
11. kolo, neděle 21. 10. 2018, Kolín
FK KolínFC Hradec Králové
4:10Report
přát., neděle 21. 10. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
16:4Report
12. kolo, neděle 28. 10. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
1:2Report
Turnaj (Ondrášovka), středa 31. 10. 2018, Čáslav
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
13.kolo, neděle 4. 11. 2018, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
2:9Report
1.kolo, sobota 10. 11. 2018, Všesportovní stadion UMT
FC Hradec KrálovéMFK Trutnov
16:0Report
přát., neděle 11. 11. 2018, Praha
Bohemians Praha 1905FC Hradec Králové
4:2Report
Minirepublika, středa 14. 11. 2018, TCM Ivanovice, Brno
FC Zbrojovka BrnoFC Hradec Králové
11:00
3.kolo, neděle 18. 11. 2018, Všesportovní stadion UMT
FC Hradec KrálovéFC Hlinsko
10:00
Kval. halové mistrov, neděle 25. 11. 2018, Vysoké Mýto
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
přát., sobota 8. 12. 2018, Praha, Strahov
AC Sparta PrahaFC Hradec Králové
09:00
Následující akce:

Mistrovské utkání

Datum: neděle 18.11. 2018
Místo: UMT Malšák
Soupeř: FC Hlinsko U13
Nominace: Kolín, Malý, Kulič, Žalud, Kuřátko, Pšenička, Zámečník, Moravčík, Polák, Vacek, Šťastný, Kijonka, Novotný,Chaloupek
Volno:
Sraz: 8:30 v kabině

Týdenní plán (12.11.- 18.11.) - šedé triko

pondělí 12.11. - kompenzační TJ - 14:00 - 15:30

úterý 13.11. - dopolední TJ (UMT Sever) - 8:15 - 9:40

úterý 13.11. - odpolední TJ (UMT Sever/hala Sever - mít věci na obě varianty!) - 14:00 - 16:00

středa 14.11. - dopolední TJ (hala Sever) - 7:00 - 8:30 

středa 14.11. - Minirepublika Brno (sraz 6:50 na Háječku)

čtvrtek 15.11. - dopolední TJ (hala Slávie) - 7:30 - 9:00

pátek 16.11. - odpolední TJ (UMT Sever) - 14:00 - 16:00

sobota 17.11. - VOLNO

neděle 18.11. - MU: FC Hlinsko (sraz 8:30 na Malšáku)


Články


Mládež - reportážKvalifikace na Ondrášovka CUP
1. 11. 2018 - u13

Mládež - reportážPremier CUP
3. 10. 2018 - u13


Mládež - reportážO pohár starosty města Náchod
13. 6. 2018 - AdminU13

Mládež - reportážRoudnice Cup
13. 6. 2018 - AdminU13

Mládež - reportážMU: FC Hradec Králové U13 - FK Pardubice 0:3
17. 5. 2018 - AdminU13

Mládež - reportážMU: SK Vysoké Mýto - FC Hradec Králové U13 2:1
14. 5. 2018 - AdminU13

Mládež - reportážMU: RMSK Cidlina Nový Bydžov - FC Hradec Králové U13 6:7
10. 5. 2018 - AdminU13

Mládež - reportážMU: FC Hradec Králové U13 - FC Sellier & Bellot Vlašim U13 4:9
21. 4. 2018 - AdminU13

Mládež - reportážPU: FK Dukla Praha U13 - FC Hradec Králové U13 5:2
17. 4. 2018 - AdminU13

Nepřehlédněte

Tisková zpráva

Víkendový program Votroků

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: FC Hradec Králové - FK Pardubice 4:1

Aktuální zprávy

Malý fanoušek po derby navštívil kabinu Votroků