přát., neděle 17. 2. 2019, 10:00

SK Sigma Olomouc

4:3
3:1

2´Šťastný (Kolín), 3´Kulič (Šťastný), 29´Kolín (Mokrejš), 69´Chaloupek (Kijonka)

FC Hradec Králové: Heerkens Joeri Jesse (35' Novotný Ondřej) - Novák Dominik (35' Kuřátko David), Zámečník Marek, Halama Matěj (35' Pšenička Vojtěch), Sejkora Dominik - Mokrejš Jiří, Šťastný Matěj (35' Kijonka Matyáš), Malý Matěj, Kolín Lukáš (35' Havrda Tomáš) - Kulič Marek (35' Chaloupek Jan), Málek David (35' Polák Matěj)

Hodnocení: Úvodních 10-15 minut patřilo našemu týmu, kdy jsme se po pěkných akcích dostali do vedení 2:0. Byly jsme schopni napadat soupeřovu rozehrávku hluboko na jeho polovině, hrát agresivně a přímočaře směrem k soupeřově brance. Po výborném vstupu opadla naše aktivita a po zbytek prvního poločasu se hrál vyrovnaný zápas. Bohužel celý druhý poločas jsme byli horším týmem a Sigma zaslouženě srovnala na 3:3. Utkání rozhodla šťastná branka v poslední minutě. Rozhodně zaslouží pochvalu celý tým za nasazení, chuť toto utkání dovést do vítězného konce! Na druhou stránku s herním projevem mimo úvodu nemůžeme být spokojeni. Musíme zapracovat na kvalitnější a sebevědomější práci s míčem. Dovolit si v soubojích 1:1 a předvést více kreativních řešení herních situací. Soupeři děkujeme za velice kvalitní prověrku.