FC Hradec Králové3:3

přát., sobota 18. 8. 2018, 10:00

3:3
1:3,2:0

2´Rejman (Žalud), 6´Boguaj (Rejman), 32´Hybler (Zámečník)

FC Hradec Králové: Novotný Ondřej - Zámečník Marek (40' Moravčík Šimon), Pšenička Vojtěch (40' Kolín Lukáš) - Chaloupek Jan (40' Málek David), Boguaj Denis, Malý Matěj (40' Vacek Matěj) - Rejman Denis (40' Hybler David), Žalud Petr (40' Sejkora Dominik)

Komentář, Petr Blažek - trenér: Do utkání hrané 8+1 jsme vstoupili velice dobře a již v 6. minutě jsme vedli 2:0. Duklu jsme nepustili z vlastní poloviny, dařilo se nám výborně kombinovat a dobře se pohybovat. V průběhu prvního poločasu se hra vyrovnala, Dukla snížila po našem nedůrazném chování před naší brankou. I tak jsme se vrátili na konci poločasu do dvoubrankového vedení. Vstup do druhého poločasu měl stejný průběh jako ten první. Byli jsme jasně lepší a vypracovali si tři 100% šance, kdy jedna skončila na tyči. Naopak udeřilo během 5 minut na druhé straně, opět po špatném přístupu v okolí naší branky, kdy v totožných situacích necháme hráče soupeře dorážet zcela osamoceného. Vyrovnání s námi zatřáslo a od té doby byli hráči Dukly nebezpečnější. Vítězný gól visel ve vzduchu na obou stranách, opět jsme ale nebyli schopni proměnit ani ty nejvyloženější šance, proto utkání skončilo spravedlivou remízou.