FC Hradec Králové4:2

přát., sobota 25. 5. 2019, 10:00

4:2
0:2

22´Kuřátko, 35´Zámečník (Kulič)

FC Hradec Králové: Novotný Ondřej - Novák Dominik (40' Chaloupek Jan), Halama Matěj, Kašpar Roman, Sejkora Dominik (40' Pšenička Vojtěch) - Kulič Marek (40' Polák Matěj), Rejman Denis (40' Kijonka Matyáš), Zámečník Marek, Karmín Dan (40' Kolín Lukáš) - Málek David (40' Havrda Tomáš), Kuřátko David (40' Žalud Petr)

Hodnocení: Odehráli jsme zápas rozdílných poločasů. V tom prvním jsme předvedli sebevědomý a velice kvalitní výkon. Musí nás mrzet nevyužité příležitosti (2x branková konstrukce) a další šance, které bychom měli proměňovat. Soupeře jsme nepustili k žádnému ohrožení naší branky. Druhý poločas se zlomil v úvodních 5 minutách, kdy jsme měli velikou příležitost zlomit utkání na 3:0, ale v jasné šanci Havrda nastřelil jen gólmana. Od této doby se soupeř zvedl a začal nás přehrávat a utkání otočil na svoji stranu. Celkový výsledek je pro nás krutý, musíme si vzít především pozitiva z poločasu prvního, kde bylo vidět, že kvalitu máme. Momentálně na nás leží psychická deka, i tak věřím, že nic nevzdáváme a konec sezóny odehrajeme s absolutním úsilím, kdy všichni do jednoho potáhnou za jeden provaz!