přát., středa 22. 8. 2018, 15:00

FK Mladá Boleslav

4:1
3:1,1:0

3´Polák, 7´Žalud (Polák), 38´Žalud (Kolín), 60´Vacek

FC Hradec Králové: Heerkens Joeri Jesse - Chaloupek Jan (40' Moravčík Šimon), Zámečník Marek, Pšenička Vojtěch, Sejkora Dominik - Vacek Matěj (40' Panchartek Jonáš), Rejman Denis, Malý Matěj (40' Málek David), Kolín Lukáš (40' Kašpar Roman) - Polák Matěj (40' Kuřátko David), Žalud Petr (40' Havrda Tomáš)

Komentář, Petr Blažek - trenér: Utkání, které jsme odehráli 9+1 vápno - vápno nám v úvodních minutách vyšlo velice dobře. Soupeře jsme zatlačili a již brzy vedli 2:0. Poté jsme viděli vyrovnaný boj, kdy byli chvílemi lepší naši hráči, chvilkami se dařilo hostům. Druhý poločas začal naším náporem, jenže rozhodující gól se nám opětovně nepodařilo vstřelit. I tak jsme druhý poločas měli pod kontrolou a po chybě v rozehrávce dal konečnou tečku utkání Vacek. Hráči nabírají zkušenosti s větším prostorem, pochopitelně není vše ideální a je velký prostor k zlepšení, na který tento tým má!