První mistrák osmnátce nevyšel ....

11. 8. 2018   |   ŠárkaŠ
Čáslav zvítězila gólem z poslední minuty...
1. kolo, sobota 11. 8. 2018, 10:00

FC Hradec Králové

FK Čáslav

0:1
0:0

89´Havrda Tomáš

FC Hradec Králové: Vaníček - Zámečník F., Kiec, Poláček (66´Hruška), Podsadlo - Martinec (66´Šaněk), Štipák, Zbořil, Doležal V. (88´Neumann), Lihařík - Pospíšil (59´Ansorge)
FK Čáslav: Varga - Jelínek, Vágner, Oliva, Salač, Pytlík, Klepal (79´Masopust), Kurka, Havrda, Uher, Černý (61´Suchý (88´Gron))


Reportáž

Do prvního mistrovského utkání proti Čáslavi jsme vstoupili trochu nervózně. Hrál se vyrovnaný duel, nedokázali jsme soupeře dostat pod souvislejší tlak, vázla nám kombinace díky nepřesnostem, pomalým přihrávkám, momentu překvapení a malé nabídce. Soupeř hrozil zejména diagonálními dlouhými míči, se kterými jsme měli problémy, a rychlostí krajních hráčů. Chyběla nám také přesnost a agresivita v zakončení. Dostali jsme se do několika velmi nadějných situací, ale nedokázali je proměnit. O výsledku utkání rozhodla situace v samém závěru utkání, kdy jsme špatně rozehráli a situaci řešili faulem na hranici pokutového území. Z následného trestného kopu padla jediná branka, která rozhodla o výsledku utkání.

Ohlasy

FK Čáslav - trenér: Zápas v Hradci se nám povedl jak po herní, tak i po výsledkové stránce. Kluci ho odehráli s obrovským nasazením a herně vyspělému domácímu mužstvu byli vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase jsme byli nebezpečnějším týmem. Měli jsme tři tutovky proti jedné domácí, bohužel nám to tam nespadlo. Po změně stran byla hra vyrovnaná, vybrali jsme si slabší desetiminutovku, ale v konci zápasu jsme byli zase aktivní. Rozhodnutí padlo v 89. minutě. Nejdříve samostatný únik Uhra zastavili domácí pouze za cenu faulu. Rozhodčí zákrok vytáhl za hranici vápna, ale Havrda obstřelem zdi po zemi překonal domácího gólmana. Velmi cenné a zasloužené vítězství nás nabudí do další práce a pomůže nám v dalších těžkých zápasech.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

KRKONOŠSKÝ DENÍK OTTO URMY: Den 3

Rozhovory

Radim Ottmar: Nemám žádné úlevy. Ani je nechci

Tisková zpráva

Jiří Kateřiňák podepsal smlouvu do června 2021