FC Hradec Králové U07


FC Hradec Králové - mládež, z.s. - U7

Horní řada zleva: Mikuláš Černý, Jan Matějka, Adam Kural, Roman Hauf-Soldát, Filip Rákosník, Ondřej Švéda, Dominik Prekpaljaj, Tomáš Myšák, Alfréd Slanina, Max Tuschl

Dolní řada zleva: Lukáš Ďurčo, Alexander Kudraň, Filip Mach, Jakub Laš, Roman Feko, Vlastimil Vrba (trenér), Mirza Rahimič (trenér), Tomáš Zeibich, David Berger, David Maňásek, Milan Gazi, David Šipoš

Na fotce chybí: Milan Veselý, Adam Vít, Maxim Vít


hlavní trenér:

MIRZA RAHIMIČ

tel: +420 601 388 715

email: mirza.rahimic@seznam.cz


Asistent trenéra:

VLASTIMIL VRBA

tel: +420 608 124 052

email: L.p.t.e@seznam.cz



DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Konec sezóny 2023/2024 16.6.2024

Začátek sezóny 2024/2025 19.8.2024

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÚT 23.4.2024 OP MP 4+1, Malšova Lhota 17:00

Sraz: 16:30, konec cca 18:15

Nominace: Prekpaljaj, Laš, Kudráň, Mach, Myšák, Rákosník, Hauf-Soldát, Zeibich, Manziuk

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TÝDENNÍ PLÁN 22.4.2024 - 28.4.2024

PO - TJ, 17:00 - 18:30 Háječek 

ÚT - OP MP 4+1, Malšova Lhota 17:00

ST - mini MP 3+0, Milada Horáková 17:00 / TJ, 17:00 - 18:30 Háječek 

ČT - TJ, 17:00 - 18:30 Háječek

PÁ - VOLNO

SO - OP MP 4+1, Nový Hradec 10:00

NE - VOLNO

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLÁNOVANÉ AKCE:

4+1 - okresní přebor mladší přípravka

3+0 - okresní mini mladší přípravka

ÚT 23.4.2024 OP MP 4+1, Malšova Lhota 17:00

ST 24.4.2024 mini MP 3+0, Milada Horáková 17:00

SO 27.4.2024 OP MP 4+1, Nový Hradec 10:00

NE 5.5.2024 OP MP 4+1, Třebeš 9:00

ST 8.5.2024 mini MP 3+0, Třebeš 13:00

NE 12.5.2024 OP MP 4+1, Smiřice 10:00

NE 19.5.2024 OP MP 4+1, Kratonohy 10:00

ST 22.5.2024 mini MP 3+0, Milada Horáková 17:00

ST 22.5.2024 mini MP 3+0, Malšova Lhota 17:00

SO 25.5.2024 OP MP 4+1, Háječek 9:00

SO 1.6.2024 OP MP 4+1, Nechanice 10:00

PO 3.6.2024 mini 3+0, Slavia HK 17:00

ST 5.6.2024 mini 3+0, Černilov 17:00

SO 8.6.2024 OP MP 4+1, Háječek 9:00

SO 15.6.2024 Memorial Josefa Součka, Háječek 9:00

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

.


Články


MládežOP Mini - 3+0
12. 4. 2024 - u07

MládežOP Mini - 3+0
11. 4. 2024 - u07

MládežOP MP - Nový Hradec
11. 4. 2024 - u07

MládežTurnaj V Heřmanově Městci
20. 3. 2024 - u07

MládežTurnaj v Třebši
13. 3. 2024 - u07

MládežTurnaj v Lázních Bohdaneč
7. 3. 2024 - u07

MládežTurnaj Vysoká n/L
7. 3. 2024 - u07

MládežTurnaj v Heřmanově Městci
6. 2. 2024 - u07

MládežTurnaj v Lázních Bohdaneč
29. 1. 2024 - u07

MládežTurnaj v Jaroměři
18. 1. 2024 - u07

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Poslední kolo základní části! Pod Lízátka přijede pražská Slavia

Aktuální zprávy

Votroky bude proti Slavii povzbuzovat vyprodaná Malšovická aréna

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků