FC Hradec Králové U11


FC Hradec Králové - mládež, z.s. U11

Horní řada zleva: David Krátký (FK Náchod), Filip Matuška, Patrik Ptáček (FC Slavia HK), Lukáš Beňadik, Kryštof Hochmann, Michal Kudr, Štěpán Petr (SK Kunčice), Jakub Dyntar, Josef Jackulak, Lukáš Macháček (MFK NMnM), Jakub Gabera

Dolní řada zleva: Ondřej Zaňka (MFK NMnM), Jan Šimek, Martin Petras, Jonáš Pšenička (TJ Černíkovice), Tobiáš Ornst, Robert Svoboda - hlavní trenér, Dušan Strejcius - trenér, Patrik Stanovič, Šimon Tichý, Bao Phan Gia, Lukáš Olexik, Michal Mlejnek


REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2022/23

Hlavní trenér:

Ing. ROBERT SVOBODA

tel.: +420 774 605 381

e-mail: robertsvob@gmail.com

Asistent trenéra:

DUŠAN STREJCIUS

tel: +420 604 534 980

email: dusan.strejcius@seznam.cz


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Začátek sezóny 2024/2025 (U12) - první trénink Háječek 24.7.2024

Letní soustředění U12 - 6. 8. - 10. 8. 2024 

Konec trénování U11 16.6.2024


Týdenní plán 22.4. - 28.4.

pondělí - TJ 17:00 - 18:30 (Háječek) - sraz 16:45

úterý - Volno

středa - TJ 17:00 - 18:30 (Háječek) - sraz 16:45

čtvrtek - TJ 17:00 - 18:30 (Háječek) - sraz 16:45

pátek - Volno

sobota - volno

neděle - Kvarteto - FK Mladá Boleslav, Bohemians Praha, Tempo Praha

------------------------

Akce: Kvarteto - FK Mladá Boleslav, Bohemians Praha, Tempo Praha

Datum: 28.4. Neděle

Sraz: 9:15

Místo: Fotbalová Akademie FK Mladá Boleslav

Konec: 12:30

-------------------

Týdenní plán 29.4. - 5.5.

pondělí - TJ 17:00 - 18:30 (Háječek) - sraz 16:45

úterý - Volno

středa - KP SP Trutnov 9:30 - 11:30

čtvrtek - TJ 17:00 - 18:30 (Háječek) - sraz 16:45

pátek - Volno

sobota - KP SP Háječek (soupeři: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, MFK Nové Město nad Metují) 9:00 - 12:00

neděle - Volno


NÁSLEDUJÍCÍ AKCE:

14.1. - TJ Malšova Lhota MŽ, MFK Nové Město nad Metují MŽ - 10-13h - 7+1

21.1. - Kvarteto - FK Pardubice, Meteor Praha, Lázně Bohdaneč u12 - Ohrazenice UMT

28.1. - PÚ FK Admira Praha 14:00 UMT - 2x7+1 - Stadion FK Admira Praha

Pá 2.2. - Miniliga Juliska Dukla - FK Dukla Praha, Výběr Praha 6, FC Viktoria Plzeň (2 týmy 6+1) - 17:00

11.2. -  PÚ - AC Sparta Praha - 11:00 Nafukovačka Strahov

17.2 - Kvarteto MŽ - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, TJ Sokol Černíkovice, TJ Malšova Lhota - Rychnov UMT

19.-25.2. Jarní prázdniny

25.2. PÚ - SK Slavia Praha - 12h-14h UMT Bavlna

3.3. PÚ - MFK Chrudim - 10h - 12h - UMT Bavlna

9.3. PU - FK Pardubice

17.3. PÚ FK Pardubice - UMT PCE Ohrazenice - 16:30 - 19:00

24.3. Kvarteto FK Pardubice, FK Jablonec, FC Slavia Hradec Králové - UMT Malšovický stadion HK - 16:00 - 18:00

26.3. U21 ČR - Island - Malšovický stadion

30.-31.3 - Volný víkend

4.4. PÚ - OFS Ústí nad Orlicí - 2 týmy 7+1 (v rámci tréninku) - Háječek

6.4. - FC Slovan Liberec, SK České Budějovice, FK Pardubice - Háječek - 14h-16h

13.4. - Kvarteto - ŠK Slovan Bratislava, FK Pardubice, SK Slavia Praha - Háječek - 12h - 14h

14.4. - KP SP Háječek (soupeři: TJ Slavoj Předměřice nad Labem, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou) 9:00 - 12:00

20.4. - PU TJ Malšova Lhota MŽ - Háječek 10:00

20.4.2024 - KP SP Slavia HK (soupeři: FC Slavia Hradec Králové, MFK Nové Město nad Metují) 11:00 - 13:00

28.4. - Kvarteto - FK Mladá Boleslav, Bohemians Praha, Tempo Praha - 10:00 - Fotbalová Akademie FK Mladá Boleslav

1.5.2024 - KP SP Trutnov (soupeři: MFK Trutnov, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou) 9:30 - 11:30

4.5. - KP SP Háječek (soupeři: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, MFK Nové Město nad Metují) 9:00 - 12:00 

St 8.5. - Admira Turnaj 9h-16h

11.5.2024 - KP SP Háječek (soupeři: TJ Slavoj Předměřice nad Labem, MFK Trutnov) 9:00 - 12:00

10.-12.5. - Mini Euro Českoněmecká fotbalová škola (5+1 hráčů do nominace)

St 15.5. - PÚ Jaguar Gdansk - Háječek

26.5.2024 - KP SP Trutnov (soupeři: MFK Trutnov, FC Slavia Hradec Králové) 10:00 - 12:00

25.-26.5. - Turnaj Lomnice nad Popelkou

2.6. - KP SP Slavia HK (soupeři: FC Slavia Hradec Králové, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou) 10:00 - 13:00

8.6.-9.6. DFPM CUP U11 - Dobruška (dvoudenní turnaj)

8.6.-9.6. Planeo Cup - Hlučín

9.6. - KP SP Předměřice (soupeři: TJ Slavoj Předměřice nad Labem, MFK Nové Město nad Metují) 10:00 - 13:00

13.6. Rozlučka Laser game 17-19h

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

.


Články


Mládež - reportážKvarteto
24. 3. 2024 - u11

Mládež - reportážPÚ - FK Pardubice
17. 3. 2024 - u11

Mládež - reportážPÚ - FK Pardubice
9. 3. 2024 - u11

Mládež - reportážKvarteto
17. 2. 2024 - u11

MládežMirza Rahimić: Kluci už znají jména hráčů A-týmu
28. 12. 2023 - Vojtěch Jirucha

Mládež - reportážII Předkolo Planeo Cup
10. 10. 2023 - Redakce

Mládež - reportážKvarteto - FK Pardubice, FK Mladá Boleslav, MFK Chrudim
23. 9. 2023 - u11

Mládež - reportážPÚ FK Pardubice
17. 9. 2023 - u11

Mládež - reportážZĄBKOWICE ŚLASKIE CUP
10. 9. 2023 - u11

Mládež - reportážTriangl - FC Slovan Liberec, FC Slavia HK
3. 9. 2023 - u11

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Poslední kolo základní části! Pod Lízátka přijede pražská Slavia

Aktuální zprávy

Votroky bude proti Slavii povzbuzovat vyprodaná Malšovická aréna

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků