
hráno 7+1, 1x35 minut
Sestava: Velinský - Burda, Dvořák, Karanský, Kubíček, Kučera, Seidl, Štěpánek, Vašina, Vodička, Zdráhal, Zeman, Zvolánek A., Zvolánek Š.
Výsledky:
FCHK - FK Mladá Boleslav 3:3
FCHK - FK Pardubice 2:5
FCHK - FC Slovan Liberec 5:4
Hodnocení:
V sobotu jsme na Háječku hostili další kvarteto. Tentokrát přijeli soupeři z Boleslavi, Pardubic a Liberce. Jak už je zvykem, hrálo se systémem 7+1.
Do prvního zápasu s Boleslaví jsme vstoupili velice dobře. Po šesti minutách jsme vedli 3:0 a zápal a chuť do hry byla obrovská. Pak bohužel přišlo uchlácholení a náš nedůraz a pomalá práce s míčem měla za důsledek zaslouženou konečnou remízu.
Ledovou sprchu z prvního utkání jsme ze sebe do druhého nestihli oklepat. Náš východočeský rival nás v těchto 35 minutách jasně přehrával. Berličkou pro nás mohou být dvě branky, které se nám povedlo vstřelit.
Naše výkony jako na houpačce potvrdil začátek posledního zápasu s Libercem. Velká aktivita, kvalita na míči a skvělá vyspělá kombinační hra přinesla své ovoce a my jsme se dostali do pětigólového vedení. Bohužel, od této chvíle nám přibývala pasivita a kvůli myšlenkám, že se zápas dohraje sám, jsme z vlastní sítě lovili jeden míč za druhým. Naštěstí, závěrečný tlak Liberce přišel pozdě a nám se podařilo náskok ubránit.
Bohužel, v každém zápase můžeme být spokojeni pouze se deseti minutami, což nestačí...Je to však velké ponaučení do další práce!
Děkujeme soupeřům za kvalitní zápasy a rodičům všech týmů za vytvoření skvělé atmosféry!