FC Hradec Králové U09


FC HRADEC KRÁLOVÉ U9 - mládež, z.s.

Horní řada zleva: Damián Daněk, Jan Hranostýl, Dominik Karel, Lukáš Věchet, Adam Drnek, Sebastian Šubrt, Dominik Lán, Tadeáš Skořepa, Matěj Bystrzycki

Dolní řada zleva: Radim Masopust, Max Hladík, David Klapka, Vojtěch Kober (trenér), Antonín Svoboda (trenér), Jakub Olexík, František Tomášek, Petr Kulhánek

Realizační tým pro sezónu 2023/2024

trenér:
ANTONÍN SVOBODA
tel.: +420 721 250 460
email: svobodaktony@email.cz

asistent trenéra:
VOJTĚCH KOBER
tel.: +420 734 589 709
email: vojtechkober@seznam.cz

asistent trenéra:
MILOŠ ČÁSLAVSKÝ
tel.: +420 721 412 211
email: caslavsky.milos@seznam.cz


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Konec sezóny U9 je 16.6.

Začátek sezóny U10 bude ve středu 14.8.

Soustředění U10 proběhne v termínu 19.8.-23.8. (Starý Mlýn u Byšic)


TÝDENNÍ PLÁN 22.4. - 28.4. (bílé triko)

Pondělí - PU OFS Hradec Králové, Háječek 17.00

Úterý - VOLNO

Středa - TJ Háječek, 17.00-18.30

Čtvrtek - TJ Háječek, 17.00-18.30

Pátek - VOLNO

Sobota - Memoriál Štěpána Maruše (Okříšky), sraz v 8.20

Neděle - VOLNO


PLÁNOVANÉ AKCE:

21.4. - PU FK Dukla Praha (Praha Ruzyně, 9.00) - 2 týmy

22.4. - PU OFS Hradec Králové (v rámci tréninku, Háječek) - 2 týmy

27.4. - Memoriál Štěpána Maruše (Okříšky) - 1 tým

4.5. - ČPP cup (Ostrava, 1 tým) - 3.5. vlakem+přespání v Ostravě

4.5. - KP MP Dvůr Králové n. Labem, Jičín (Háječek, 9.00) - 1 tým

11.5. - PU FK Jablonec, FK Mladá Boleslav (Háječek, 10.00) - 2 týmy

18.5. - Pohár Starého Hradiště (Pohár Starého Hradiště) - 1 tým

19.5. - KP MP Náchod, Kolín (Náchod, 13.00) - 2 týmy

25.5. - PU FK Pardubice (Pardubice, Na Vinici) - 2 týmy

1.6. - KGHM cup (Zaglebie Lubin) - 1 tým

2.6. - KP MP Trutnov (HSM Trutnov) - 1 tým

8.-9.6. - JAKO cup (Háječek)

15.6. - Memoriál Bogase Říhy (Pardubice)

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Články


Mládež - reportážDF cup Odřepsy
před 5 dny - u09

Mládež - reportážRejFej cup Jičín
před 5 dny - u09

Mládež - reportážDragon cup - Náchod
24. 3. 2024 - u09

Mládež - reportážPU SK Slavia Praha
17. 3. 2024 - u09

Mládež - reportážPU FK Náchod, FK Čáslav
15. 3. 2024 - u09

Mládež - reportážHT Přelouč
2. 3. 2024 - u09

Mládež - reportážPU FC Slovan Liberec
11. 2. 2024 - u09

Mládež - reportážHT Jaroměř
11. 2. 2024 - u09

Mládež - reportážPU FK Pardubice
28. 1. 2024 - u09

Mládež - reportážHT Lázně Bohdaneč
22. 1. 2024 - u09

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Poslední kolo základní části! Pod Lízátka přijede pražská Slavia

Aktuální zprávy

Votroky bude proti Slavii povzbuzovat vyprodaná Malšovická aréna

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků