FC Hradec Králové U10


FC HRADEC KRÁLOVÉ - MLÁDEŽ, Z.S. U10

Horní řada zleva: Václav Kural, Martin Joel Šebestík, Nikolas Šulc, Patrik Dvořák, Matyáš Zdráhal, Štěpán Burda, Adam Zvolánek, Eduard Švéda, Barbora Tomášková, Ondřej Růžička

Dolní řada zleva: Šimon Matějka, Matěj Zeman, Štěpán Zvolánek, Lukáš Kruml (trenér), Jakub Kocour (trenér), Jakub Semerák (trenér), Nicolas Karanský, Samuel Mařas, Matyáš Kašperek


REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2023/2024

hlavní trenér:

JAKUB KOCOUR
tel: +420 601 321 831
email: kocour38@gmail.com

asistent trenéra:

LUKÁŠ KRUML
tel: +420 725 757 313
email: luky.kruml@seznam.cz

asistent trenéra:

JAKUB SEMERÁK
tel: +420 720 037 026
email: kubisemi@seznam.cz


DŮLEŽITÉ INFORMACE

Tréninkové tričko: Lichý týden - Černé
                                Sudý týden - Bílé
Tréninky v letním období (duben - červen): Po, St, Čt - Háječek 17:00 - 18:40
Adresa areálu Háječek: Holečkova 960/7, 500 03 Hradec Králové
Rozlučka se sezonou 2023/2024: Pá 14.6.2024 - Správčák 
Začátek sezóny 2024/2025 (U11): St 7.8.2024
Soustředění U11: 19.8. - 23.8.2024 - Starý Mlýn u Byšic



Datum: 
Místo: 
Sraz: 
Nominace: 
Soupeři: 
S sebou: Bílá zápasová sada, kopačky, chrániče, termoprádlo, rukavice, čepice, pití, míč, vycházkové věci FCHK, mycí potřeby


TÝDENNÍ PLÁN 20.5.2024 - 26.5.2024

Po   VOLNO

Út    VOLNO

St    TJ: Háječek 17:00 - 18:40 - trénink s Patrony

Čt    TJ: Háječek 17:00 - 18:40

Pá    VOLNO

So    KP SP Háječek 13:00 - 15:00

Ne    VOLNO


FOTOGALERIE:

https://fchk2014.rajce.idnes.cz/


PLÁNOVANÉ AKCE:

U10

NE 21.1.2024 - Halový turnaj Heřmanův Městec U11

NE 28.1.2024 - Zimní liga Roudnice nad Labem (soupeři: FA Praha, FK Náchod)

NE 4.2.2024 - Triangl UMT Pardubice (soupeř: FK Pardubice, FK Mladá Boleslav, SK Nemošice) 

NE 11.2.2024 - Triangl Rychnov nad Kněžnou (soupeři: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, FK Pardubice, SK Nemošice)

SO 17.2.2024 - PU Bavlna (soupeř: FK Pardubice) 

NE 3.3.2024 - Triangl UMT Pardubice (soupeři: FK Pardubice, FC Slavia Hradec Králové)

SO 9.3.2024 - Triangl UMT Pardubice (soupeři: FK Pardubice, FK Náchod)

NE 10.3.2024 - Turnaj Pardubice

SO 16.3.2024 - Triangl Bavlna (soupeři: FC Sparta Brno, FC Slovan Liberec) 

NE 24.3.2024 - Triangl Bavlna (soupeři: SK Sigma Olomouc, FK Mladá Boleslav)

PÁ 29.3.2024 - KP SP Háječek (soupeři: FC Slavia Hradec Králové, TJ Slavoj Předměřice nad Labem)

NE 7.4.2024 - KP SP Nové Město (soupeři: MFK Nové Město nad Metují, MFK Trutnov) 

SO 13.4.2024 - PU Háječek (soupeř: FK Pardubice)

NE 14.4.2024 - KP SP Háječek (soupeři: TJ Slavoj Předměřice nad Labem, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)

SO 20.4.2024 - KP SP Slavia HK (soupeři: FC Slavia Hradec Králové, MFK Nové Město nad Metují)

SO 27.4.2024 - PU Háječek (soupeř: FK Pardubice)

ST 1.5.2024 - KP SP Trutnov (soupeři: MFK Trutnov, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)

SO 4.5.2024 - KP SP Háječek (soupeři: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, MFK Nové Město nad Metují)

SO 4.5.2024 - PÚ Olomouc (soupeř: SK Sigma Olomouc)

SO 11.5.2024 - KP SP Háječek (soupeři: TJ Slavoj Předměřice nad Labem, MFK Trutnov)

ST 15.5.2024 - PU Háječek (soupeř: Jaguar Gdaňsk)

17.-19.5.2024 - Planeo Cup U10, Kroměříž

SO 25.5.2024 - KP SP Háječek (soupeř: FC Slavia Hradec Králové) 13:00 - 14:30

SO 1.6.2024 - Triangl Háječek (soupeři: FK Pardubice, FK Mladá Boleslav) - 1 tým

NE 2.6.2024 - KP SP Slavia HK (soupeři: FC Slavia Hradec Králové, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou) 10:00 - 12:00

8. - 9.6. - DFPM CUP U11 - Dobruška - 1 tým

NE 9.6. - KP SP Předměřice (soupeři: TJ Slavoj Předměřice nad Labem, MFK Nové Město nad Metují) 10:00 - 12:00

U11

SO 31.8. - Triangl Pardubice (soupeři: FK Pardubice, SK Sigma Olomouc)

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

.


Články


MládežPÚ Olomouc
6. 5. 2024 - u10

MládežKRAJSKÝ PŘEBOR SP ˝finále˝ - 6. kolo
5. 5. 2024 - u10

MládežKRAJSKÝ PŘEBOR SP ˝finále˝ - 5. kolo
2. 5. 2024 - u10

MládežPÚ Pardubice
29. 4. 2024 - u10

MládežKRAJSKÝ PŘEBOR SP ˝finále˝ - 4. kolo
22. 4. 2024 - u10

MládežKRAJSKÝ PŘEBOR SP "finále" - 3.kolo
16. 4. 2024 - u10

MládežPÚ Pardubice
15. 4. 2024 - u10

MládežKRAJSKÝ PŘEBOR SP ˝finále˝ - 2. kolo
9. 4. 2024 - u10

MládežKRAJSKÝ PŘEBOR SP ˝finále˝ - 1. kolo
31. 3. 2024 - u10

MládežTriangl Bavlna
27. 3. 2024 - u10

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Autogramiáda k závěru sezóny! Votroci se s fanoušky setkají 27. května

Aktuální zprávy

Poslední krok k duelu o Evropu, Votroky čeká odveta s Teplicemi

Rozhovory

Taková utkání zvládáme díky týmovosti a soudržnosti, hlásí Matěj Koubek