Pošli fotku a přijď si pro FORD Mustang

25. 4. 2018   |   Redakce
O poločasové přestávce nedělního utkání (29. 4. 2018 od 17.00) FC Hradec Králové – MFK Frýdek Místek vyvrcholí soutěž se společností AUTO IN Hradec Králové o jízdy v nadupaném FORDU MUSTANG V8 GT Fastback 5,0 GT.

Každý fanoušek měl možnost během úterní předehrávky s Olympií se vyfotit s auty od prodejce Fordů. Tímto zápasem však šance, zapojit se do soutěžení, neskončila. Je možné také poslat foto z prodejního místa AUTO IN v Hradci Králové, Kuklenách (vedle NC Albert). Všechny došlé fotky, respektive jména jejich autorů, se vloží do klobouku a o poločase již zmíněného nedělního duelu s Frýdkem Místek se bude losovat výherce.

Vyhrávat budou také ostatní účastníci soutěže, a to upomínkové předměty od AUTO IN a našeho klubu FC Hradec Králové. Takže fanoušci, neváhejte a posílejte svoje fotografie na adresu soutez@fchk.cz a dorazte v neděli pod lízátka. Řídit takovýto sporťák se nepoštěstí každému!!!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  • VYFOŤ SE před utkáním s Olympií Praha s FORDEM od AUTO IN, nebo během týdne na show room AUTO IN v Kuklenách, a to v BARVÁCH (dres, šála, čepice, vlajka atd.) FC HRADEC KRÁLOVÉ a pošli fotku, nejdéle však do soboty 28. 4. 2018, na soutez@fchk.cz
  • BUĎ osobně přítomný utkání FC HRADEC KRÁLOVÉ – MFK Frýdek Místek, kde se bude výherce JÍZDY S FORD MUSTANG losovat. Ceny od AUTO IN získají i další soutěžící v pořadí.
  • Výherci se budou losovat o poločasové přestávce utkání FC HRADEC KRÁLOVÉ – MFK Frýdek Místek přímo na ploše Malšovického stadionu a cenu si musí výherci osobně přebrat přímo z rukou zástupců společnosti AUTO IN. Pokud nebude vylosovaná osoba přítomna, automaticky se losuje dále a výhercem se stane další vylosovaný fanoušek v pořadí.
  • Výherce se zúčastní akce AUTO IN PERFORMANCE (23. 5. 2018) na polygonu v Hradci Králové – letišti. Bude řídit FORD Mustang V8 GT Fastback 5,0 GT a s takto nadupaným vozem bude řešit mezní situace, jako např. jízdu na vozovce s nízkou adhezí atd.
  • Odměněni budou také další fanoušci, kteří se soutěže zúčastní, a to cenami od AUTO IN a FC HRADEC KRÁLOVÉ.
  • Soutěže se může zúčastnit každý fanoušek FC HRADEC KRÁLOVÉ, výhry si však mohou přebrat pouze osoby starší 18 let, nebo mladší se svým zákonitým zástupcem. Jízdu ve FORD MUSTANG pak osoba mladší 18 let bude absolvovat pouze jako spolujezdec.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci přesvědčivě přehráli Písek

Reportáž

Rezerva se rozešla s Kolínem smírně

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků