Dalším soupeřem Votroků bude v neděli Frýdek-Místek

27. 4. 2018   |   Redakce
Anglický týden vyvrcholí pro fotbalisty Hradce Králové v neděli, kdy v rámci 25. kola Fortuna národní ligy přivítají celek MFK Frýdek-Místek. Ten přijede posilněn překvapivou výhrou nad druhou Příbramí, Votroky tedy nečeká nic jednoduchého. Přijďte podpořit Hradec Králové v neděli od 17.00 hodin na stadion v Malšovicích!

Svěřenci trenéra Martina Pulpita aktuálně bojují o zachování druholigové příslušnosti. Na čtrnácté pozici mají 25 bodů. Nicméně poslední zápasy dávají tušit, že forma našeho soupeře jde nahoru. Remíza 2:2 se Znojmem, výhra 4:1 na Olympii nebo jíž zmíněné domácí vítězství 2:1 nad Příbramí, to je bilance posledních třech utkání v podání hráčů Frýdku-Místku.

Hostující tým nemá vyloženě jednoho elitního střelce, hned tři hráči se dělí po třech brankách. Konkrétně je to Adam Varadi, Václav Mozol a bosenský Ismar Tandir. Za zmínku také stojí bývalý velký talent českého fotbalu a špílmachr Nicolas Šumský, který je ovšem aktuálně veden na seznamu zraněných.

Jak to bylo na podzim?

„Po vysoké výhře nad Olympií každý čeká, že podobně přejedeme i Frýdek-Místek. Hrají sice o záchranu, ale bojují o ni hodně statečně. Pro nás je velkým varováním jejich série dobrých výsledků, což dokládá i poslední výhra nad Příbramí. Je to pro nás varování a zdvižený prst směrem k jakémukoliv možnému podcenění,“ upozorňuje na nedělního protivníka kouč Karel Havlíček.

Co se týče zraněných hráčů, tak stále visí otazník nad Petrem Schwarzem nebo Honzou Mudrou, jehož trápil oteklý kotník. V týdnu z tréninku odstoupil také Igor Súkenník. Naopak uzdravuje se Otta Urma a Petr Eliáš by měl být rovněž v pořádku.

„Čeká nás kompaktnější obrana, než byla v úterý proti Olympii. Bude to velmi bojovný zápas, mají vyšší hráče. Musíme se tedy prosadit spíš po zemi, rychlou hrou a častým zakončením, což se nám v posledních zápasech dařilo,“ uvedl kouč Karel Havlíček. Střetnutí s Frýdkem-Místkem bude jako hlavní sudí řídit pan Dubravský, na čarách mu budou asistovat pánové Vít a Šimáček.

Díky táto a soutěž o jízdu v Mustangu

Nedělní 25. kolo bude ve znamení projektu Víkendu otců, do kterého se zapojí všechny kluby z dvou nejvyšších českých fotbalových soutěží. V rámci akce Víkend otců mohou fanoušci soutěžit například o víkendový pobyt v hodnotě deset tisíc korun. Bližší informace o Víkendu otců naleznete na oficiálních stránkách fnliga.cz.

A právě i otcové se můžou v neděli na stadionu v Malšovicích dočkat zajímavého dárku. O poločasové přestávce utkání FC Hradec Králové – MFK Frýdek Místek vyvrcholí soutěž se společností AUTO IN Hradec Králové o jízdy v nadupaném FORDU MUSTANGDo soutěže se můžete stále zapojit posláním fotky z prodejního místa AUTO IN v Hradci Králové (Kukleny, vedle NC Albert) na email soutez@fchk.cz.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci přesvědčivě přehráli Písek

Reportáž

Rezerva se rozešla s Kolínem smírně

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků